Hesabım
  "The Last Movie Star" ile İnsan Ruhuna Bir Yolculuk...

  Altın çağları geride bırakmanın hikayesi "The Last Movie Star"dan ilk fragman çıktı.

  Burt Reynolds'ın başrolünü üstlendiği The Last Movie Star'dan ilk fragman geldi. Boogie Nights filmindeki performansı ile Oscar adaylığı kazanan Reynolds, yüzeyde popülariteyi ve gözleri kör eden şöhretin kaybı, temelde ise yaşlanmayı kabullenmeyi anlatan "The Last Movie Star"da acı gerçekle yüzleşiyor.

  Vic Edwards hayatta başarı basamaklarını tırmanmayı başarmıştır. Okulda yıldız futbol yıldızı olan Vic, dublörlükle başladığı oyunculuk kariyerine zirveye yükselmiş ve popüler bir film yıldızı olmuştur. Ancak artık yaşlanmış olan oyuncunun altın çağları geride kalmıştır. Bir arkadaşının tavsiyesi üzerine Ömür Boyu Başarı ödülü almak için Nashville'e giden Vic, bu acı gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Önemli bir festival tarafından verilecek lüks bir otel odası ve bol bol şımartılma beklerken, ödül alacağı festivalin düşük bütçeli, yerel bir festival olduğunu ve ödül alacak büyük yıldızlar arasında sadece kendisinin geldiğini fark eder. Hayal kırıklığına uğrayan Vic orada geçirdiği sürede kendisyle baş başa kalacak ve kendiyle hesaplaşmalara girişecektir...

  Kadrosunda Altın Küre adayı Nikki Blonsky, Emmy adayı Kathleen Nolan, 2 Altın Küre adaylığı bulunan Chevy Chase, Ariel Winter, Clark Duke ve Ellar Coltrane'i bulunduran dram filminin yönetmen koltuğunda Adam Rifkin oturuyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top