Hesabım
  Psikolojik Gerilim "Distorted"tan Poster Var!
  19 Nis 2018 - 14:14

  Psikolojik gerilim filmi "Distorted"tan başrollü poster geldi.

  Başrollerine Hollywood'un eskimeyen yüzlerinden Christina Ricci ve gerilim filmlerinin aranan ismi John Cusack'ı yerleştiren psikolojik gerilim Distorted'tan ilk poster yayınlandı.

  Laura Curran ve kocası Russel, şehrin gürültüsünden uzaklaşıp, modern tasarımlı lüks evlerle çevrili The Pinnacle’ın huzurlu vahasına taşınır. Çift son teknoloji ürünü akıllı evlerine taşındıktan bir süre sonra Lauren rahatsız edici açıklanamayan olaylar yaşamaya başlar. Geçmişinde akıl sağlığı ile ilgili sorunları olan Lauren, kocası ve psikiyatristinin endişelerinden sonra yaşadıklarının sadece kendi kafasında olup olmadığını sorgulamaya başlar. Binanın karanlık bir tarafı olduğundan şüphelenmeye başlayan Lauren, siber komploya ilgisi olan araştırmacı gazeteci Vernon'un da yardımıyla teknoloji harikası binanın, habersiz sakinlerinin beyinlerini yıkıyor olabileceğini keşfeder...

  Yönetmen koltuğunu Rob King'in üstlendiği filmin senaryosunda ise Arne Olsen oturuyor. Filmin kadrosunda Russel rolünde Brendan Fletcher da yer alıyor. "Distorted" 22 Haziran'da Amerika'da vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Reyhan Karaca
   fragman ne zaman gelir konu iyiymiş
  Yorumları göster
  Back to Top