Beyazperdem
  "Dümdüzz Adam" Kahkaha Tufanı ile Geldi!
  15 Haz 2018 - 07:40

  Bir 'yurdum insanı' komedisi "Dümdüzz Adam" sinemalarda...

  Dümdüzz Adam ile renkli bir 'yurdum insanı' komedisine hazır mısınız? Kendi halinde bir taksicinin gün içinde nasıl ilginç maceralar yaşayabileceği sorusundan yola çıkan yerli komedi filmi "Dümdüzz Adam" ile sıradan bir taksicinin çılgın gününe şahit olun! Biletlerinizi hemen buradan alabilirsiniz...

  "Dümdüzz Adam", başrollerine Ferdi SancarCezmi BaskınErsin Korkut'u oturtuyor. "Dümdüzz Adam"da Hamdi KahramanCem KorkmazLevent Sülünİlyas Yalçıntaş ve Tayfun Sav da yer alıyor. 

  Saf ve kendi halinde bir taksi şoförü olan Ferdi dedesi Cemşit ile birlikte yaşar. Cemşit, sadece telefonda mesajlaştığı Tatyana’ya aşık olmuştur. Tatyana Bulgaristan’dan Türkiye’ye gelmek için 10 bin Euro isteyince, Cemşit tarlasını satmaya karar verir. Ferdi, dedesine Tatyana’nın dolandırıcı olduğunu söylese de onu ikna edemez ve emlakçıya doğru yola koyulur. Bu esnada kaza yapar ve Kader isimli bir kadına çarpar. Genç kadın kaza sonrası hafızasını yitirir. Ferdi, Kader’i nereye götüreceğini bilemez ve onu da arabaya alarak yola devam eder. Ferdi, bir yandan dedesi ile uğraşıp Kader’in hafızasının gelmesi için planlar yaparken bir yandan da taksiye binen müşterilerle uğraşır. Fakat başındaki sorunlar sadece bunlar değildir. Ferdi yol boyunca iki deli, bir soyguncu, mafya, arabada unutulan cüzdan ve daha birçok sorunla uğraşmak zorunda kalır.

  Genellikle korku filmlerine attığı imzalar ile tanınan Murat Toktamışoğlu'nun imzasını taşıyan, Cem Korkmaz'ın son filmi, İlyas Yalçıntaş'ın da ilk filmi olan komedi filmi "Dümdüzz Adam" sinemalarda!

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top