Hesabım
  "The After Party" Fragmanında İkinci Şans Kapıyı Çalıyor!
  7 Ağu 2018 - 10:57

  Netflix'in yeni komedi filmi "The After Party"den fragman yayınlandı.

  The After Party'den fragman geldi. Netflix'in yeni komedi filmi genç bir yeteneğin ünlü olma adına verdiği çabayı mizahla harmanlıyor. How to Make It in America dizisiyle adından söz ettiren Ian Edelman'ın yazıp yönettiği komedi filminin başrolünde ise sahne adı Kyle ile tanınan 25 yaşındaki rap yıldızı Kyle Harvey yer alıyor.

  Genç bir rapçi olan Owen ünlü olmanın hayallerini kurar. Yıllarca hayallerini gerçekleştirmek için uğraşır. Fakat bir gece başına gelen utanç verici olay onun binlerce insan tarafından tanınmasına neden olur. Performans sergilemek için sahneye çıkan Owen, talihsiz bir olay yaşar ve bunun sonucu kriz geçirir. Onun bu utanç verici anlarını kaydeden biri görüntüleri yayınlayınca Owen herkesin diline düşer.  Yaşadığı kriz anı artık insanlar arasında dolaşan bir akıma neden olur. Owen herkese rezil olduğunu ve kariyerinin bittiğini düşündüğü sırada menajerliğini yapan dostunun fikri ile harekete geçer. Şehir büyük bir parti düzenlenecektir ve rap müziğinin duayen isimleri de orada olacaktır. Genç adam partiye girmeyi başarıp orada performansını gösterebilirse hayallerine kavuşabilecektir. Fakat partiye girebilmesi sandığı kadar kolay olmaz...

  Harrison HolzerShelley HennigTeyana TaylorJordan RockAmin JosephAndy Buckley ve Blair Underwood'un kadrosunda yer aldığı filmin konuk oyuncuları ise göz kamaştırır nitelikte. Wiz Khalifa, French Montana, DJ Khaled, Ski Mask the Slump God, Desiigner, Pusha T, Jadakiss, Tee Grizzley, Young M.A. gibi pek çok sanatçı filmde konuk oyuncu olarak yer alıyor.

  "The After Party" 24 Ağustos'ta Netflix'te olacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Bilge Yolcu
   netflix gençlik filmlerine yatırım yapıyor
  Yorumları göster
  Back to Top