Beyazperdem
  Chloë Moretz'li "The Miseducation of Cameron Post"tan Poster!
  7 Ağu 2018 - 12:13

  Chloë Moretz başrollü "The Miseducation of Cameron Post"tan poster yayınlandı.

  The Miseducation of Cameron Post'tan yeni poster var. 13 yıllık kariyerine 30'dan fazla proje sığdıran, Kick-AssKanıma GirCarrie: Günah Tohumu ve Eğer Yaşarsam gibi yapımlarla Hollywood'ta kalıcı bir yer edilen genç yıldız Chloë Grace Moretz'i başrolüne yerleştiren film, hoşgörüsüz bir dünyada kendi olmaya çalışan genç bir kadının hikayesini anlatıyor.

  Cameron Post lise hayatı boyunca hep özenilen bir genç kız olmuştur. Ancak lisenin sonundaki mezuniyet balosunda bu durum tamamen değişir. Cameron mezuniyet balosu gecesi, bir arabanın arka koltuğunda, balonun kraliçesi Coley Taylor ile yakınlaşırken yakalanır. Eşcinsel olduğu düşünülen ve dışlanan genç kız, endişeli teyzesi tarafından hızla bir terapi merkezine gönderilir. Bu dönüşüm terapisi merkezi Tanrı'nın Sözü diye anılmaktadır ve hemcinslerine ilgi duyan gençlere yönelik "dönüştürme" terapileri vermektedir. Cameron terapisi sebebiyle disiplinli dönüşüm metodlarına ve Hristiyan rock şarkılarıyla iç içedir. Ancak bu sıradışı ortam, ona beklenmedik bir gey topluluğuyla tanıştırır. Cameron ilk kez akranlarıyla bağlantı kurar ve bu dışlanmış gençler arasında ait olduğu bir yer bulur.

  Emily M. Danforth'un aynı isimli romanından beyaz perdeye uyarlanan filmde Moretz'e eşlik eden isimler; American Honey ile yıldızı parlayan Sasha Lane, The Newsroom'un Jim Harper'ı John Gallagher Jr.Kerry ButlerMarin IrelandEmily Skeggs...

  Prömiyerini yaptığı 2018 Sundance Film Festivali'nden Büyük Jüri Ödülü ile dönen gençlik dram filmi, Sydney Film Festivali, Jerusalem Film Festivali, Dallas ve Seattle uluslararası festivallerinde de seyircilerin karşısına çıktı. Filmin yönetmen koltuğunda oturan Desiree Akhavan, aynı zamanda Cecila Frugiuele ile filmin senaryosuna da imza attı. 

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Selin Dermanlı
   günümüz gençliğinin özeti gibi işte kendileri olmak için uğraşırken yetişkinlerin dayatmalarıyla mücadele etmek zorunda kalıyolar
  Yorumları göster
  Back to Top