Hesabım
  Ben Mendelsohn “The Land of Steady Habits”te Yeni Bir Hayata Alışmaya Çalışıyor!

  Netflix yapımı drama filminden ilk fragman geldi.

  Bloodline” dizisiyle Altın Küre’ye aday gösterilen başarılı aktör Ben Mendelsohn’ın başrolünde yer aldığı bağımsız drama filmi “The Land of Steady Habits”in ilk fragmanı ve posteri yayınlandı.

  Prömiyerini Toronto Uluslararası Film Festivali’nde gerçekleştirecek filmin yardımcı oyuncu kadrosunda iki Altın Küre ödüllü Edie Falco, “Nashville”in Altın Küre adayı yıldızı Connie Britton, "Ozark" dizisinden tanıdığımız Charlie Tahan, Natalie GoldThomas Mann, Elizabeth MarvelJosh Pais ve Michael Gaston yer alıyor. Filmin yönetmen ve senarist koltuğunda ise 2013 yapımı “Başka Söze Gerek Yok” filmi ile tanınan ödüllü yönetmen Nicole Holofcener oturuyor.

  Yaşadığı boğucu ve varlıklı Westport kasabasında kendini hapsolmuş hisseden Anders Hill (Ben Mendelsohn), hayata olan arzusunu geri kazanmak için finans alanındaki işinden istifa eder ve eşini (Edie Falco) terk eder. Ancak kısa sürede, yaptığı seçimlerin şaşırtıcı gerçekliğiyle karşı karşıya kalır; günlerini boş raflarını dolduracak şeyler aramakla, yabancılarla birlikte olmakla ve son derece kaybolmuş hissederek geçirir. Eski eşini özleyen ve 27 yaşındaki oğlu (Thomas Mann) ile arası açık olan Anders, uyuşturucu bağımlısı bir genç (Charlie Tahan) ile arkadaşlık kurar ve onun pişman olacağı bir yola girmesine sebep olur. Utanç verici davranışları onu, bir baba ve en nihayetinde bir insan olarak kim olduğunu sorgulamaya iter.

  “The Land of Steady Habits” 14 Eylül’de Netflix’te izleyicilerin beğenisine sunulacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top