Hesabım
  Ansel Elgort’lu “Jonathan”dan İlk Fragman Geldi!
  13 Eki 2018 - 16:50

  Bilim kurgu filmi "Jonathan"ın ilk fragmanı yayınlandı.

  Tam Gaz” filmindeki performansıyla Altın Küre’ye aday gösterilen genç yıldız Ansel Elgort’un başrolünü üstlendiği drama ve bilim kurgu filmi “Jonathan”ın ilk fragmanı ve posteri görücüye çıktı.

  Başrol isme filmde “Assassination Nation”ın yıldızı Suki Waterhouse, iki Emmy ödüllü Patricia Clarkson, Altın Küre adaylığı bulunan Matt Bomer ve Douglas Hodge gibi isimler eşlik ediyor. Kısa filmleriyle tanınan yönetmen Bill Oliver bu filmle birlikte ilk uzun metrajına imza atarken, senaryoyu yönetmen Oliver ve Peter Nickowitz ikilisi kaleme alıyor.

  Film, sıkı kurallara bağlı bir hayat yaşayan başarılı mimar Jonathan’ın hikayesini anlatıyor. Jonathan’ın ikiz kardeşi John ise tüm gün uyumakta ve geceleri sosyalleşmektedir. Jonathan, kardeşi John’un Elena adında gizli bir kız arkadaşı olduğunu öğrendiğinde ondan ilişkisini bitirmesini ister ve hem meraktan hem de kıskançlıktan kendisi Elena ile bir ilişkiye başlar. John bu ilişkiden haberdar olduğunda, Doktor Mina Nariman’dan yardım istemesi için kardeşini ikna eder.

  Prömiyerini Tribeca Film Festivali’nde gerçekleştiren “Jonathan” 16 Kasım’da Amerika’da vizyona girecek. Ülkemiz için henüz bir vizyon tarihi bulunmuyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top