Hesabım
  Fantastik Macera "Keşif" İçin Geri Sayım!

  Fantastik film "Keşif" ile zaman ve mekanın ötesinde bir maceraya davetlisiniz!

  Fantastik macera filmi Keşif için geri sayım başladı! Macera, bilim kurgu ve aksiyon türlerini bir araya getiren TFT Yapım imzalı film, başrollerine genç oyuncular Burak CanSude Zulal Güler ve İbrahim Yıldız’ı yerleştiriyor.

  Farklı şehirlerde, sosyal çevrelerde ve aile ortamlarında yaşayan Berk, Esma ve Hasan’ın ortak yanı, bilgisayara duydukları ilgi ve farkına varmadan aynı dijital oyunu takıntı haline getirmiş olmalarıdır. Gençler takıntı haline getirdikleri oyunun ilerleyen aşamalarında karşılarına çıkan gizemli sorulara cevap vererek ilerlerken, farkında olmadan bir zaman tünelinin kapılarını açarlar. Kendilerini Çanakkale Savaşı’nda bulan üç genç, neler olduğunu anlamaya çalışırken kendi zamanlarına, yani 2018’e geri dönmenin tek yolunun oyunun kendilerine verdiği görevleri yerine getirmekten geçtiğinin farkına varırlar. Gençler savaşın ortasında evlerine dönmeye çalışırken bir yandan da kendileriyle ilgili hiç bilmedikleri yönleri keşfedeceklerdir...

  Filmin yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk otururken, filmin oyuncu kadrosunda Yurdaer OkurPelin AkilRüzgar Aksoy ve Volkan Ünal gibi isimler de bulunuyor. 3 gencin mistik bir yolculuğa çıktığı fantastik bir Türk yapımı olan "Keşif" sinema filmi 19 Ekim'de tüm Türkiye'de sinemalarda!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top