Hesabım
  "Her Şey Seninle Güzel" Yarın Sinemalarda!

  Yerli romantik film Her Şey Seninle Güzel'in oyuncuları, filmin yarın sinemalarda olacağını duyurdu!

  Bol yıldızlı yerli romantik film Her Şey Seninle Güzel'e yarın sinemalarda! Filmin başrol oyuncularından Burcu Biricik, Mert Fırat ve Hazar Ergüçlü'nün seyircileri sinemalara davet ettiği videolar ise sosyal medya üzerinden paylaşıldı. Yönetmen koltuğunda Tatlı Küçük YalancılarKaradayı ve Hayat Şarkısı gibi dizilerin yönetmenliğini yapmış olan Cem Karcı'nın oturduğu romantik yapım, yönetmenin ilk uzun metraj filmi olacak.

  Filmin başrollerinde güzel oyuncu Burcu Biricik, Türkiye'nin sevilen yakışıklısı aktörü Mert Fırat, sevilen güzelimiz Hazar Ergüçlü ve sinemanın gedikli yüzlerinden İlker Aksum yer alıyor.

  Deniz, başarılı bir kariyere sahip olan genç bir kadındır. Deniz'in içindeki tek yara, eski sevgilisi Emre ile yollarını ayırmış olmaktır. İkili artık ayrılmış olsalar da, zamanında aşık olduğu ve unutamadığı bu genç adam, Deniz için her zaman hayatının aşkı olarak kalır. Deniz, bir türlü unutmayı başaramadığı Emre’yi uzaktan sevmeye devam ederken, bu kez onu gerçekten kaybedeceğini anladığı bir haberle sarsılır. Hayatının aşkını kaybetmek istemeyen kadın soluğu İzmir’de alır. Fakat Deniz’i büyük bir sürpriz beklemektedir. Karşısında oldukça güçlü bir rakibi olduğunu öğrenen Deniz, Bulut’tan yardım istemek zorunda kalır. Artık kimin aşkı daha büyükse mücadeleyi o kazanacaktır...

  Şebnem Aşkın'ın yapımcılığını üstlendiği romantik yapım 16 Kasım'da sinemalarda!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top