Hesabım
  "Kafalar Karışık"tan Görkemli Gala!
  5 Ara 2018 - 15:30

  7 Aralık'ta vizyonda göreceğimiz "Kafalar Karışık" filminin galası gerçekleşti.

  Başrollerinde Youtube fenomenleri Atakan ÖzyurtBilal Hancı ve Fatih Yasin'in yer aldığı Kafalar Karışık filminin galası gerçekleşti. Kafalar Karışık filminin oyuncuları tam kadro, yönetmen Yücel Yolcu ile birlikte kırmızı halıda basına poz verdiler.

  4 Aralık Salı akşamı Uniq Hall'da düzenlenen davet Derya Uluğ, Ece Seçkin, Enes Batur, Eypio, Behzat Gerçeker, Ceren Hindistan, Irmak Ünal, Duygu Çetinkaya, Birol Namoğlu ve Derya Beşerler, Can Nergis, Cem Bedevi, Ali Biçim, Ünal Silver, Bahadır Sağlam, Murat Başaran, Halil Söyletmez ve İlyas Yalçıntaş gibi isimlerin de katılımıyla gerçekleşti.

  Kafalar Karışık filminin kadrosunda Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin'in yanı sıra Metin Akpınar, Cihan Ünal, Güven Kıraç, Erkan Can, Perihan Savaş, Funda Arar, Feride Hilal Akın, Erhan Yazıcıoğlu, Ruhi Sarı, Burak Tamdoğan, Selahattin TaşdöğenZuhal Yalçın ve Hakan Tunçbilek yer alıyor.

  Metin Akpınar, 11 yıl aradan sonra ilk kez Kafalar Karışık ile bir filmde rol almış oldu. Usta oyuncu Akpınar yaptığı konuşmada seyircilere seslenerek sanat ve halk arasındaki ilişkinin önemini vurguladı. Ayrıca "Mustafa Kemal'in söylediği gibi sanatçılara verilen görev esasında bugün ülkemizde sanat tüketicilerine verilmiş bir görevdir bunu ihmal etmeyiniz" sözlerini ifade etti. Akpınar 11 yıl sonra neden Kafalar Karışık ile sinemaya dönüş yaptığını da "İki şey beni ikna etti. Uzun bir ara vermiştim ve 78 yaşındayım. Yolun sonu gibi düşündüm. Bir filmde daha oynayayım, bir galada daha olayım. Türkiye'de erkek yaş ortalaması 75 buçuk.ben 78'im.O yüzden kabul ettim ve bir de sanatçı dostlarımın benimle birlikte olmak istedikleri iletildi. Bunu kırmak zaten imkansızdı" sözleriyle açıkladı.

  Oyuncu Güven Kıraç ise filmle ilgili "Bu filmi kabul ederken, genç arkadaşlarımızla bir arada olmanın heyecanıyla, onlara destek olmanın şevkiyle davrandık.Ayrıca Metin ağabeyle bir filmimiz oldu" sözlerini sarf etti. Usta oyuncu Perihan Savaş "Çok güzel bir film çektik, sıcak bir aile filmi oldu. Küfürsüz bir komedi filmi de çekilebiliyormuş, bunu da öğrenmiş olduk hep birlikte. Genç arkadaşlarımızla beraber olmak çok güzel. Her şeyden önce uzun bir aradan sonra Metin ağabeyle birlikte olmak benim için ayrıca bir onurdu" sözlerini ekledi.

  Kafalar Karışık'ın başrol oyuncularından Fatih Yasin filmin usta oyuncu kadrosu hakkında "Üstat oyuncularımızla aynı projede yer aldığımız için biz Kafalar olarak çok memnunuz, mutluyuz ve gururluyuz. Sadece Kafalar olarak değil tüm Kafalar takipçileri, herkes çok memnun, çok mutlu.Umarım filmin hakkını vermişizdir, verdiğimize de inanıyoruz." yorumunu yaptı. Yönetmen Yücel Yolcu ise sinemamıza yavaş yavaş giren Youtuberlar hakkında "Kafalar Karışık yeni tarz bir film. Sosyal medyanın ünlüleriyle ve bizim bildiğimiz, kalbimizde olan isimler bu projede bir araya geldi. Bildiğimiz bir oyun tarzı var bir de Kafalar'ın kendi bir tarzı var. ikisini sinema filminde buluşturduk ve bir bütünlük yarattık. En çok sevindiğim nokta ise iki nesil buluştu. Bizden daha genç ve bizden önceki üstatlarımız birlikte kamera karşısına geçti." sözleriyle düşüncelerini belirtti.

  Kafalar Karışık 7 Aralık'ta sinemalarda!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Kenan Berrak
   herkes çok bekliyor bu filmi ama bir tek benim ilgimi çekmiyor sanırım
  Yorumları göster
  Back to Top