Hesabım
  Regina Hall'lu "Little"dan Fragman Yayınlandı!
  10 Oca 2019 - 09:30

  Fantastik komedi türündeki Little'dan fragman yayınlandı.

  Fantastik komedi türünde olan ve başrollerini Regina Hall, Issa RaeMarsai Martin ve Justin Hartley gibi isimlerin paylaştığı film Little'dan bir fragman yayınlandı. Bilmişlik taslayan bir yetişkin olan Jordan'ın bir çocuk tarafından dilenen dilekle küçük bir çocuğa dönüşmesini konu edinen filmin eğlenceli yönü fragmanı ile ortaya çıkıyor.

  Little, yeniden gençliğini yaşama şansı elde eden bir kadının hikayesini konu ediyor. Jordan 30’lu yaşlarında olan genç bir kadındır. Hayatının zorlu döneminden geçen genç kadın gerek özel hayatı gerekse iş dünyasında çeşitli zorluklarla boğuşur. Jordan’ın asistanı April ise bu süreçten etkilenenlerin başından gelir. Jordan ile çalışmak April için fazlasıyla yorucudur. Yetişkin olmanın yükünü fazlasıyla omuzlarında taşıyan Jordan, tam da artık bu yükü taşımakta zorlandığı dönemde hayatını değiştirecek bir mucize ile karşı karşıya kalır. Bir sabah uyandığında aynada gördüğü 30 yaşındaki bir kadın değil 13 yaşında bir çocuktur. Başına gelen bu inanılmaz durumla nasıl baş edeceğini düşünen Jordan, başlarda ne kadar şikayet etse de bir süre sonra anın tadını çıkarmaya başlar. Yetişkinliğin tüm sorumluluğundan kurtulmuş kaygısız gençlik dönemine dönmüş olmak onun aslında tam da istediği şeydir. Artık ipleri iyice salan Jordan, göründüğü yaşa göre davranmaya karar verir.

  Little filminde gençliğini yeniden yaşama fırsatı edinen Jordan'ın yetişkin haline Insecure, Kızlar GecesiKorkunç Bir Film gibi yapımlardan tanıdığımız Regina Hall hayat verirken, 13 yaşında dönen halini Black-ish, Fun Mom Dinner, Unbreakable Kimmy Schmidt gibi yapımlardan tanıdığımız genç oyuncu Marsai Martin canlandırıyor. Hall ve Martin'in yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Jordan'ın asistanı April'ı canlandıran Issa Rae, This Is Us, Smallville, Revenge gibi dizilerin başarılı oyuncusu Justin Hartley, Fam, Dog Days, Disjointed gibi yapımlarla öne çıkan Tone Bell yer alıyor. Başarılı olmanın bedelini ve daha iyi biri olmak için ikinci bir şans verilen Jordan'ı odağına alan filmin yönetmen ve senarist koltuğuna ise Tina Gordon Chism oturuyor.

  Fantastik komedi türündeki Little filminin ülkemizde ne zaman izleyicilerle buluşacağı henüz belli değil.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top