Hesabım
  Jon Bernthal ve Vera Farmiga Sopranos Filminde!

  "The Many Saint of Newark" filminin kadrosu hakkında yeni gelişmeler geldi!

  Efsaneleşmiş kült dizilerden The Sopranos'un 20. yıl dönümü için özel bir film çekileceği konusunda daha önce dizinin yaratıcısı David Chase açıklamalarda bulunmuştu. Şimdi ise filmin oyuncu kadrosu ile ilgili yeni detaylar paylaşıldı.

  Filmin adının "The Many Saints of Newark" olacağı resmi olarak duyurulmuştu. Başrolünde geçtiğimiz yıllarda kaybettiğimiz usta oyuncu James Gandolfini'nin yer aldığı, televizyon tarihinin en tartışmalı ve gizemli finallerinden birine sahiplik yapıp 2007 yılında sona eren Sopranos dizisinin beyaz perde uyarlamasının oyuncu kadrosunda The Punisher dizisinin başarılı oyuncusu Jon Bernthal ve The Bates Motel dizisi, OrphanThe Conjuring filmleriyle yıldızı parlayan Vera Farmiga yer alacak. Bernthal ve Farmiga'nın uyumu daha önce de birlikte rol aldıkları kısa film Neill Blomkamp yönetmenliğindeki The Escape ile biliniyor. Ayrıca Bernthal ve Farmiga'nın yanı sıra daha önce duyurulduğu üzere Alessandro Nivola da kadroda yer alacak. Jon Bernthal ve Vera Farmiga'nın rolleri henüz basın ile paylaşılmasa da Alessandro Nivola'nın Richard "Dickie" Moltisanti rolüyle karşımıza çıkacağı bilinenler arasında yer alıyor.

  The Many Saint of Newark filmi 1960'lı yıllara götürecek ve Afrikalı Amerikalılar ile İtalyan Amerikalıları arasındaki mücadeleyi anlatacak. Newark Ayaklanması dönemi gideceğimiz filmde, ayrıca dizinin bazı karakterlerinin filmde de yer alacağı biliniyor. Özellikle Tony karakterinin çocukluk dönemine gideceğimiz film The Many Saints of Newark'ta Tony'nin yanı sıra babası Johnny Boy ve amcası Junior ile Christopher Moltisanti'nin babası olan Dickie ve büyükbabası Aldo yer alacak. Filmin yönetmen koltuğuna ise Game of ThronesMad MenThor: Karanlık Dünya gibi yapımlardan tanıdığımız Alan Taylor otururken, dizinin de yaratıcısı olan David Chase ve Boardwalk Empire, Maymunlar Gezegeni gibi yapımlardan tanıdığımız Lawrence Konner kaleme alıyor.

  Sopranos dizisinin oyuncu kadrosunda ise James GandolfiniEdie FalcoLorraine BraccoSteven Van ZandtMichael ImperioliDominic ChianeseSteve SchirripaVincent Pastore ve Jamie-Lynn Sigler gibi isimlere yer alıyordu. Altı sezonuna 86 bölüm sığdıran ikonik dizi 21 Emmy Ödülü’ne layık görülmüştü.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top