Hesabım
  "Fantastik Canavarlar 3" Ertelendi!
  21 Oca 2019 - 09:45

  2020'de vizyona girmesi beklenen filmin çekimleri ertelendi...

  1900'lü yılların başında Harry Potter evreninde geçen Fantastic Beast serisinin adı henüz belli olmayan üçüncü filminin çekimleri ertelenmiş bulunuyor. Warner Bros tarafından çekim programları ileri bir tarihe alınan filmin geleceği henüz bilinmiyor.

  "Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?" ve "Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları" olarak iki filmle karşımıza çıkan ve beş ayrı filmden oluşacağı söylenen fantastik film serisinin üçüncü filminin geleceği, verilen bir kararla değişime uğradı. 2020 yılında vizyona girmesi beklenen filmin çekimlerinin ertelenmesi sonucunca, vizyon tarihinin de ileri bir tarihe atılacağı ifade ediliyor.

  Söylentilere göre Warner Bros'un Fantastic Beast 3 filminin çekimlerini ertelemesinin nedenleri arasında birçok faktör yer alıyor. Bu faktörlerin bir kısmını ise senaryo sorunlar ve filme katılacak yeni oyuncuların henüz belirlenememesi gibi sebepler oluşturuyor. Ama bunların da ardında başka ve daha büyük bir sorunun yer aldığı konusu dedikodular arasında bulunuyor. Warner Bros, filmlerin yönetmeni David Yates'in Haziran ayında çekimlere başlamak üzere tüm hazırlıkları tamamlamasını beklerken, istediklerini elde edememeleri sonucu filmin çekim programları 2019'un sonbahar aylarına sarkmış bulunuyor.

  Serinin bir önceki filmi olan Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları'nın konusu şöyleydi: Newt Scamander'ın da yardımıyla Amerika Birleşik Devletleri Sihir Kongresi (MACUSA) tarafından yakalanan karanlık büyücü Gellert Grindelwald kaçmayı başarmış ve kendine, gerçek niyetinden habersiz olan müritler toplamaya başlamıştır. Karanlık büyücünün sihir dünyasından ayrı olan tüm canlıların hepsine hükmedecek safkan büyücüler yetiştirme planı, dünya için büyük bir tehlike yaratmaktadır. Karanlık büyücünün planlarını bozmak isteyen profesör Albus Dumbledore, eski öğrencisi Newt Scamander'dan yardım ister. Önündeki tehlikenin farkında olmayan Newt, gerçek dostluklar ve aile bağları konusunda bile sevgisinin ve sadakatinin test edileceği bir yola girecektir. Sihirli ya da değil, tüm insanların kaderi ona bağlıdır.

  Serinin üçüncü filminde de yönetmen olacak olan David Yates'in yönetmenlik koltuğunda oturmasının dışında Eddie RedmayneJude LawKatherine WaterstonDan FoglerCarmen Ejogo, Zoe Kravitz,  Ezra MillerAlison Sudol ve Johnny Depp’i ikinci filmin oyuncu kadrosunda izlemiştik.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top