Hesabım
  The Sopranos'un Geçmişine Götüren "The Many Saints of Newark"tan Set Kareleri!

  Newark filminden Michael Gandolfini'nin yer aldığı set görselleri yayınlandı.

  The Sopranos dizisinin geçmişine gideceğimiz aksiyon ve dram türündeki "The Many Saints of Newark"tan set kareleri yayınlandı. Michael Gandolfini'nin genç Tony Soprano'ya hayat verdiği  Alan Taylor yönetmenliğindeki filmin set karelerinde Soprano'yu görme imkanı yakalıyoruz.

  The Many Saints of Newark filminde bilindiği kadarıyla 1960'lı yıllara götürecek ve Afrikalı Amerikalılar ile İtalyan Amerikalıları arasındaki mücadeleyi anlatacak. Gerçekten 1967 yılında gerçekleşen Newark ayaklanmasında bilindiği üzere 26 kişi ölmüş ve 700'ün üzerinde insan yaralanmıştı. Dizide yer alan bazı karakterlerin gençliklerini göreceğimiz filmde Tony'nin yanı sıra babası Johnny Boy ve amcası Junior ile Christopher Moltisanti'nin babası olan Dickie ve büyükbabası Aldo'nun yer alacağı söyleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Tony Soprano rolünde izleyeceğimiz James Gandolfini'nin oğlu Michael Gandolfini'nin yanı sıra The Punisher dizisinin başarılı oyuncusu Jon Bernthal ve The Bates Motel dizisi, OrphanThe Conjuring filmlerinin yıldızı Vera Farmiga, Leslie Odom Jr.Alessandro NivolaBilly MagnussenJohn MagaroRay Liotta ve Corey Stoll gibi isimler yer alıyor. Televizyon tarihinin en iyi dizilerinden biri olarak kabul gören ve tartışmalı bir sona sahip olan The Sopranos'un geçmişine götüren filmin set karelerinde Michael Gandolfini'nin babası James Gandolfini'ye benzeyebilmek için geçirdiği değişimi görüyoruz. Sosyal medya üzerinden paylaşılan görseller, seti ziyaret edenler tarafından paylaşıldı.

  Filmin senaryosunu dizinin de yaratıcısı olan David Chase ile Boardwalk Empire dizisindeki başarısıyla tanıdığımız Lawrence Konner'ın kaleme aldığı bilinenler arasında yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğuna ise Game of ThronesMad MenThor: Karanlık Dünya gibi yapımlardan tanıdığımız Alan Taylor oturuyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top