Hesabım
  Tom Hanks Başrollü "A Beautiful Day In The Neigborhood"dan Fragman!

  Fred Rogers biyografik filminden fragman geldi.

  Tom Hanks ve Matthew Rhys'in başrolünü paylaştığı "A Beautiful Day In The Neighborhood"dan ilk fragman paylaşıldı. Marielle Heller yönetmenliğindeki Fred Rogers biyografik filminin fragmanında sevilen sunucu Rogers ile gazeteci Tom Junod arasındaki ilişkiden kesitler izliyoruz.

  Yeni HayatForrest GumpEr Ryan'ı KurtarmakBigMr. BanksTerminal , The Post, Sully gibi filmlerin usta oyuncusu Tom Hanks ile The Americans, Burnt, The Edge of Love, The Post gibi yapımlardan tanıdığımız başarılı isim Matthew Rhys'in başrolünde yer aldığı biyografik film "A Beautiful Day In The Neighborhood"dan fragman paylaşıldı. Film, Amerika'nın en sevilen isimlerinden biri olan Fred Rogers'ı odağına alıyor. A Beautiful Day In The Neighborhood filminin konusu ise şöyle: Film, nezaketin şüpheciliğin üstesinden gelmesini Amerika'nın en ünlü isimlerinden biri olan Fred Rogers ile gazeteci Tom Junod'un arkadaşlığı üzerinden anlatıyor. Bezgin bir gazeteci olan Tom Junod, Fred Rogers ile iş yapmaya başlamasının ardından kurduğu arkadaşlık sayesinde empati kurmayı, nezaketi öğrenecektir.

  Tom Hanks, filmde Fred Rogers'ı canlandırıyor. Rogers, 1968 yılından itibaren çocuklar için Mister Rogers Neighborhood isimli bir televizyon programı sunmuştu. Film, Rogers'ın arkadaşlık anlayışını, çocuk sevgisini hikayesinin odağına alıyor. Bilindiği üzere A Beautiful Day in the Neighborhood filminin yanı sıra Fred Rogers'ı konu edinen bir belgesel de bulunuyor. Birçok prestijli ödülün sahibi olan ve sayısız adaylık alan Won't You Be My Neighbor? belgeseli'nin Oscar adayı olması beklenirken, şaşırtıcı bir şekilde adaylığın sahibi olamamıştı. Şimdi ise A Beautiful Day In The Neighborhood ile birlikte Tom Hanks'in ödül törenlerine dönüş yapması bekleniyor. Usta oyuncu son olarak The Post filmiyle Golden Globe adaylığı almıştı.

  A Beautiful Day In The Neighborhood filminin oyuncu kadrosunda Hanks ve Rhys'in yanı sıra Chris Cooper, Susan Kelechi WatsonEnrico Colantoni gibi isimler bulunuyor. Filmin yönetmen koltuğuna ise A Diary of A Teenage Girl ve Can You Ever Forgive Me? filmlerinin başarılı yönetmeni Marielle Heller oturuyor.

  Fred Rogers biyografik filmi A Beautiful Day In The Neighborhood'un ülkemizdeki izleyicileriyle 28 Şubat 2020 tarihinde sinemalarda buluşması bekleniyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top