Hesabım
  Hayal Gücünün Sınırlarını Zorlayan "The Secret Garden"dan Teaser
  18 Eyl 2019 - 08:15

  Fantastik dünyasıyla merak uyandıran The Secret Garden'dan teaser yayınlandı.

  Colin FirthDixie Egerickx ve Julie Walters'ın başrolünde yer aldığı "The Secret Garden"dan ilk teaser paylaşıldı. Fantastik dünyasının içine alıp hayal gücünün sınırlarını genişletmeyi hedefleyen The Secret Garden, Harry Potter ve Paddington filmlerinin yapımcıları Rosie Alison ve David Heyman'ın imzasını taşıyor.

  İzleyicilerini farklı bir dünyaya sürüklemeyi amaçlayan The Secret Garden'ın konusu ise şöyle: İngiltere’de geçen “The Secret Garden”, Hindistan’da kendisini istemeyen varlıklı bir İngiliz aileye doğan, Mary Lennox adında 10 yaşındaki bir kıza odaklanıyor. Lennox ebeveynleri öldüğünde amcası Archibald Craven (Colin Firth) ile birlikte yaşaması için İngiltere, Yorkshire'a yollanır. Orada hastalıklı kuzeni Colin ve iki çocukla tanışır. Çocuklar, Misselthwaite Malikanesi civarında mucizevi bir saklı bahçe bulmuşlardır. İki travma yaşamış çocuk olan Colin ve Mary bir yandan birbirlerini iyileştirirken diğer yandan da Mary'nin ailesinin sırlarını keşfedeceklerdir.

  The Secret Garden'da Mary karakterine The Little Stranger, Patrick Melrose, Genius gibi yapımların 14 yaşındaki oyuncusu Dixie Egerickx hayat veriyor. Colin'i ise Egerickx'in Genius'taki rol arkadaşı Edan Hayhurts canlandırıyor. The Secret Garden'ın oyuncu kadrosunda Bridget Jones serisi, A Single Man, The King's Speech, Kingsman serisi gibi yapımların usta oyuncusu Colin Firth; Mamma Mia!, Harry Potter serisi, Brooklyn, Billy Elliot, Paddington serisi gibi yapımların başarılı ismi Julie Walters; Maeve Dermody, Jemma Powell, Amir Wilson gibi isimler yer alıyor. The Secret Garden'ın yönetmenliğini Utopia, National Treasure, Vanity Fair gibi yapımlara imza atan ve televizyonda yaptığı işlerle akıllara kazınan Marc Munden üstlenirken, senaryo Harry Potter serisinin tiyatro oyunu The Cursed Child'ın yazarı Jack Thorne'a ait. Film, Frances Hodgson Burnett'ın kitabından uyarlandı.

  The Secret Garden, yurt dışındaki izleyicileriyle 2020 yılının Nisan ayı içerisinde buluşacak. Ancak ülkemiz için henüz bir vizyon tarihi belirlenmedi.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Fatma Kıral
   Fragman gerçekten büyüleyici geldi. Umarım film de öyledir.
  Yorumları göster
  Back to Top