Hesabım
  Naomi Watts'lı "The Wolf Hour"dan İlk Poster Geldi

  Naomi Watts'lı "The Wolf Hour"dan ilk poster yayınlandı.

  Psikolojik gerilim türündeki The Wolf Hour filminden ilk poster yayınlandı. 21 Gram ve Kıyamet Günü filmlerindeki performansları ile Oscar adaylığı kazanan Amerikalı oyuncu Naomi Watts'ın başrolünde yer aldığı film, dikkatlice üretilmiş bir atmosferle Hitchcock vari bir gerilim sunmayı hedefliyor.

  Sundance Enstitüsü Uzun Metraj Film Programı tarafından desteklenen projenin yönetmen koltuğunda Alistair Banks Griffin oturuyor. Filmin senaryosunda da yönetmen Griffin'in imzası bulunuyor. Filmin kadrosunda Watts'ın yanı sıra; BAFTA adaylığı bulunan Jennifer Ehle, The OA'in Homer Roberts'ı olarak tanıdığımız yakışıklı oyuncu Emory CohenBrennan Brown ve Kelvin Harrison Jr. gibi isimler yer alıyor.

  Filmin konusu; Bir zamanlar sosyal normlara karşı olan yaşam tarzıyla tanınan bir kadın olan June, zamanında bilinen bir kültür karşıtı figürdür. Ancak bunun üzerinden on yıl geçmiştir. June artık Güney Bronx'taki apartmanında yalnız başına yaşamaktadır. Kendini tamamen izole etmiş olan June, kendi başınadır. 1977'nin ünlü seri katil dönemi "Summer of Sam" yazı sırasında June'un acımasız yaz sıcağında artan şiddeti görmek için yalnızca penceresinden dışarıya bakması yeterlidir. 1977 New York ayaklanmaları ve şiddetin ortasında June iyice içine kapanır. Ancak kadın kendini iyice izole ettikçe, görünmeyen bir işkenceci kadının zayıf yanlarını sömürmeye başlayacaktır...

  Prömiyerini bu yılın başlarında Sundance Film Festivali'nde gerçekleştiren psikolojik gerilim filmi "The Wolf Hour"ın ülkemiz için henüz bir vizyon tarihi bulunmuyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top