Hesabım
  "The Little Mermaid"in Prens Eric'i İçin Yeni İsimler Deneniyor
  25 Eyl 2019 - 09:00

  Cameron Cuffe ve Jonah Hauer, Prens Eric için düşünülüyor.

  Deadline'ın gizli kaynaklarının söylediklerine göre The Little Mermaid'in Prens Eric karakteri için Cameron Cuffe ve Jonah Hauer seçmelere katıldı. Prens Eric karakteri için bugüne kadar özellikle Harry Styles düşünülmüştü. Ancak Styles rolü istemediği için, şimdilerde Cuffe ve Hauer ile deneme çekimleri yapılıyor.

  Halle Bailey'in tartışmalı bir şekilde küçük deniz kızı Ariel olarak başrolüne yerleştiği The Little Mermaid'in Prens Eric'i için araştırmalar sürdürülüyor. Bu kez Ariel'i kızıl saçlı, mavi gözlü bir genç kız olarak değil; siyahi bir genç kız olarak izleyeceğimiz The Little Mermaid'in Prens Eric'i için iki yeni isimle deneme çekimleri yapıldı. Bu isimler ise Krypton dizisinin yıldızı Cameron Cuffe ve Little Women, Postcards From London, Howards End gibi yapımlarda karşımıza çıkan Jonah Hauer-King oldu. İki oyuncu da Pazartesi günü, Londra'da bulunan Pinewood Studious'da deneme çekimlerine tabi tutuldu. Ancak henüz iki oyuncudan birinin seçildiğine dair bir bilgi verilmedi. Ayrıca geçtiğimiz haftalarda deneme için kayıt gönderen isimler arasında Christian Navarro da bulunuyor.

  Halle Bailey'in başrolünde yer alacağı The Little Mermaid'in orijinalinde Ariel, Prens Eric'i boğulmaktan kurtarıyordu ve bunun üzerine Prens'e aşık oluyordu. Eric ile evlenmek ve hayallerini gerçekleştirmek isteyen Ariel bunun için bir insana dönüşmeye çalışmıştı. Disney'in bu konuda da düzeltmeler yapabileceği ve filme feminist bir atmosfer katabileceği düşünülüyor. Andersen masal klasiği olarak 1837 yılında ilk kez yayınlanan ve orijinal adı "The Little Mermaid" olan "Küçük Deniz Kızı" birçok kez çizgi film ve çizgi dizi olarak televizyon ve beyaz perdeye aktarılmıştı. Bunlardan en çok bilineni 1989 yapımı The Little Mermaid olmuştu. Bu filmin yönetmen koltuğuna John Musker ve Ron Clements geçmiş, film çizgi film klasikleri arasındaki yerini almıştı. Filmin yanı sıra 1990'lı yıllarda televizyonda çizgi dizi olarak gösterilen bir The Little Mermaid de bulunuyordu.

  The Little Mermaid'in oyuncu kadrosunda şimdilik Room, Wonder, Before I Wake, Predator, Good Boys gibi yapımların yükselen minik yıldızı Jacob Tremblay ile Crazy Rich Asians, Ocean's Eight, The Farewell gibi yapımlardaki performanslarıyla tanıdığımız ve Jumanji: The Next Level'da izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Awkwafina  bulunuyor. Tremblay filmde Ariel'in en yakın dostu Flounder'ı seslendirecekken, Awkwafina'nın martı Scuttle'ı seslendirmesi beklenenler arasında yer alıyor. Ayrıca bir dedikodu olarak Kral Triton'ı Javier Bardem'in; Ursula'yı ise Melissa McCarthy'nin canlandırabileceği ortalıkta geziniyor. Ancak iki isimden de konu hakkında doğrulama gelmedi.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top