Hesabım
  Kumail Nanjiani, "Eternals" Değişimini Paylaştı!
  17 Ara 2019 - 09:15

  Kumail Nanjiani, Eternals için mücadele isteyen bir değişim geçirdi.

  Marvel Sinematik Evreni'nin dördüncü evre filmlerinden biri olan ve yıldız kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Eternals ile ilgili Kumail Nanjiani'den paylaşım geldi. Genellikle komedi yapımlarında izlediğimiz Nanjiani, bu kez film için geçirdiği değişimi paylaşarak takipçilerini şaşırttı.

  Marvel'ın yeni bir arayış içerisinde girmesinin ve maskülen, tek uluslu, hetero filmlerine çeşitlilik katmak istemesi sonucunda hazırlandığı düşünülen Eternals film projesinin detayları her geçen gün belirginleşmeye devam ediyor. Bu kez de Big Sick, Silicon Valley, Stuber gibi yapımlarda canlandırdığı mizah ağırlıklı karakterleriyle tanıdığımız Kumail Nanjiani'nin karakterinden görsel geldi. Nanjiani, Eternals için geçirdiği değişimi, Instagram üzerinden paylaştı. Çizgi romanlardan tanıdığımız Kingo karakterine hayat veren Nanjiani şu sözleri sarf etti: "Üstsüz fotoğraf paylaşan insanlardan biri olacağımı hiç düşünmemiştim. Ama buraya gelebilmek için çok büyük çaba sarf ettim ve işte buradayız. Ya bir kahraman olarak ölürsünüz ya da kötü bir kahramana dönüştüğünüzü görecek kadar çok yaşarsınız. Marvel'ın Eternals'ında yer alacağımı bir yıl önce öğrendim ve görünümümü değiştirme kararı aldım. Eğer en iyi eğitimciler ve diyetisyenlerle tüm yıl boyunca çalışmam için dünyanın en büyük şirketi ödeme yapmasaydı bunu yapamazdım. Böyle göründüğüm için mutluyum, aynı zamanda daha önce neden bunu yapmadığımı anlıyorum. Şimdiki kaynaklarım ve zamanım olmasaydı asla yapamazdım...."

  Bu gönderiyi Instagram'da gör

  I never thought I’d be one of those people who would post a thirsty shirtless, but I’ve worked way too hard for way too long so here we are. You either die a hero, or you live long enough to see yourself become the villain. I found out a year ago I was going to be in Marvel’s Eternals and decided I wanted to transform how I looked. I would not have been able to do this if I didn’t have a full year with the best trainers and nutritionists paid for by the biggest studio in the world. I’m glad I look like this, but I also understand why I never did before. It would have been impossible without these resources and time. So big thanks to @grantrobertsfit who started working with me at the beginning of the year and made me understand true physical pain for months and months. Then, once we started shooting, a massive thanks to @davidhigginslondon and his team (@ellispartridge, @thebeardypt, @tomcheesemanfitness) for training me almost every day and making me strong, limber and injury free. I can almost touch my toes now. (And thank you for forcing me to do cheat meals David.) Matthews Street Catering for their delicious and healthy meals. And finally, the biggest thanks goes to @emilyvgordon for putting up with me complaining and talking about only working out and dieting for the last year. I promise I’ll be interesting again some day. #thirstyshirtless (Photo by @markupson.) (edit: I left off one very important person: @lancecallahan who trained me for 6 years and helped me build the foundation I could use to do this. Thank you!)

  @ kumailn'in paylaştığı bir gönderi ()

  Çizgi romanlara göre Eternals halkı, insanları, humanoid ırkı Deviant'lara karşı savunmak için Dünya'ya gönderilen ölümsüz ve çok güçlü bir insan türü. Kozmik varlıklar olan Celestials, insanlar üzerinde deneyler yaparlar. Genetikleri değiştirilen insanlar yaratan Celestials'ı konu edinen çizgi romanlarda bu insanlar hem süper güçlere sahiplerdir, hem de yarı ölümsüzlerdir. Ayrıca vahşi bir ırk olan Deviants'ı da yaratmış bulunan Celestials, insanlık tarihinin arka planında yer alan iki ırk yaratmış olur. Eternals ve Deviants, tarih boyunca birbirleriyle çatışma içinde olacaklardır... Film hakkında yakın zamanda Marvel açıklama yapmış ve şu sözler gelmişti: "Eternals, 7.000 yıllık insanlık tarihini kapsayan, kozmik çağrışımları olan ve MCU hakkında bildiğimiz her şeyi değiştiren bir destan. Günümüzden, Mezopotamya'ya kadar her yer ve zaman dilimini kapsıyor ve daha önce yaptığımız hiçbir şeye benzemiyor”

  Chloé Zhao'nun liderliğindeki filmin oyuncu kadrosunda Angelina JolieRichard MaddenSalma HayekGemma ChanKit Harington ve Kumail Nanjiani yer alıyor. Eternals, 6 Kasım 2020'de ülkemizdeki izleyicileriyle buluşacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top