Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "The Purge 5"ın Kadrosuna Leven Rambin Katıldı!
  8 Oca 2020 - 12:00

  The Purge 5'dan yeni detaylar...

  Danielle Kosann

  Henüz adı belli olmayan Purge serisinin beşinci filminin oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldı. Everardo Gout yönetmenliğinde ve Blumhouse, Platinum Dunes, Universal ortak yapımı Purge 5'ın kadrosunda güzel oyuncu Leven Rambin katıldı.

  İlk film The Purge'ün 2013 yılında vizyona girmesinin ardından peşinden 3 film ve bir dizinin gelmesiyle birlikte dünya çapında gişede büyük başarı elde eden Purge serisine yeni bir film daha ekleniyor. Son olarak geçtiğimiz yıl The First Purge izleyicileriyle buluşmuş ve 137 milyon dolar ile serinin en fazla gişe hasılatı elde eden filmi olarak yerini almıştı. Şimdi ise Purge 5 filmi geliştirilmeye devam ediliyor. Filmin oyuncu kadrosuna yeni bir isim eklendi. Bu isim ise Gone, The Path, Lost Child, True Detective gibi yapımların güzel oyuncusu Leven Rambin oldu. Rambin'in nasıl bir karakterle karşımıza çıkacağı şimdilik bilinmiyor.

  2013 yılında izleyicileriyle buluşan orijinal filmin konusu şöyleydi: Amerikan hükümetinin başı suçlular ve hapishanelerle derttedir. Cezaya çarptırılan suçluların sayısı kontrol altına alınamamakta, bu nedenle de hapishaneler kapasitelerinin bir hayli üzerinde sayıda suçluyu barındırmaktadır. Bu soruna çözüm olabilecek son çare ise son derece ilginçtir.Yılda bir gece 12 saat boyunca suçlu ne yakalanacak ne de cezalandırılacaktır. Polise başvurulmayacak, hastanelerden de yardım istenmeyecektir. Bu 12 saat boyunca suçlular, bir şekilde suçtan etkilenen insanlar ya da sıradan vatandaşlar tarafından cezalandırılacaktır. James ve Mary o geceyi tamamen güvenlikli evlerinde geçirmeyi planlarken, merhamet dolu kızları sokakta savunmasız bir adamı eve alır ve ailenin başına çokl büyük bela açar... İşler içinden çıkılmaz bir hal alacaktır...

  The Purge 5'ın izleyicileriyle ne zaman buluşacağı henüz bilinmiyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top