Hesabım
  Bayi Toplantısı Bu Cuma Sinemalarda!
  17 Şub 2020 - 08:57

  Komedi filmi "Bayi Toplantısı" bu hafta vizyona giriyor..

  Yönetmenliğini Yol Arkadaşım, Yol Arkadaşım 2 ve Küçük Esnaf'tan tanıdığımız Bedran Güzel'in yaptığı, senaryosu İbrahim Büyükak'a ait olan Bayi Toplantısı, bu Cuma sinemalardaki yerini alacak. 2020'nin iddialı komedilerinden biri olan Bayi Toplantısı, ilk kez bir bayi toplantısına giden üç kafadarın hikayesini anlatıyor. 

  Anadolu'da beyaz eşya sektöründe çalışan üç esnaf, bir bayi toplantısına katılmak üzere İstanbul'a gelir. Üç gün sürecek olan bu etkinliğe İlk kez katılacak Namık, Adem ve Sadık bir anda kendilerini bir soygunun içinde bulurlar. Bayilerini kurtarmak için bir savaşa giren üç kafadarın yolu elbette mafya ile kesişecek ve olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

  Filmin oyuncu kadrosunda daha önce de Küçük Esnaf, Yol Arkadaşım, Yol Arkadaşım 2 filmlerinin senaryosuna imza atmış olan İbrahim Büyükak, Ahlat Ağacı filmiyle büyük bir çıkış yakalayan Doğu Demirkol, Martı, Düğüm Salonu, Saf, Cici Babam gibi yapımların başarılı oyuncusu Onur Buldu, Kolonya Cumhuriyeti, Fırıncının Karısı, Tatlım Tatlım gibi yapımlarda yüzleri güldüren Büşra PekinSafa SarıMüfit KayacanHakan SalınmışGamze KaradumanDeniz Hamzaoğlu gibi isimler bulunuyor.

  Bayi Toplantısı, 21 Şubat Cuma sinemalarda!

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top