Hesabım
  BluTV'nin "İnsanlar İkiye Ayrılır" Filminin Çekimleri Tamamlandı!
  7 Tem 2020 - 13:00

  İnsanlar İkiye Ayrılır, izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

  Türk televizyonlarının tanıdık yüzleri Burcu Biricik ve Pınar Deniz, bir BluTV projesi olan İnsanlar İkiye Ayrılır'ın başrolünde yer alıyor. Resmi olarak açıklananlara göre İnsanlar İkiye Ayrılır: Bir 7YÜZ Hikayesi filminin çekimleri tamamlandı.

  İnsanlar İkiye Ayrılır'ın konusu ise şöyle: İnsanlar İkiye Ayrılır, borç tahsil eden bir şirketin çalışanlarının hikayesini konu ediyor. Bir şirket, bankaların çeşitli nedenlerle peşine düşmediği borçları satın alır. Borçların peşine düşen şirket, her ne pahasına olursa olsun borçları tahsil etmeye kararlıdır. İnsanlar İkiye Ayrılır, Bir Film ve BluTV ortak yapımı olarak karşımıza çıkıyor. Bir süre önce duyurusu yapılan film, BluTV'nin üç gelecek önemli projesinden biri.

  İnsanlar İkiye Ayrılır'ın oyuncu kadrosunda Hayat Şarkısı, Çiçero, 8. Gün gibi yapımların yıldızı parlayan oyuncusu Burcu Biricik; son olarak Aşk101 dizisiyle izleyicileri kendine çeken Pınar Deniz; Kiraz Mevsimi, Oğlan Bizim Kız Bizim gibi yapımlarla tanınan Aras Aydın; Başak Daşman, Erdem Akakçe, Nezaket Erden, Gökay MüftüoğluSabahattin Yakut gibi isimler bulunuyor. Filmin yönetmenliğini Karışık Kaset filmiyle karşımıza çıkan Tunç Şahin üstleniyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Destekleme Kurulu'nun desteğini alan İnsanlar İkiye Ayrılır, BluTV dizisi 7YÜZ'ün yeni bir hikayesi olarak tanıtılıyor.

  Tunç Şahin yönetmenliğindeki İnsanlar İkiye Ayrılır'ın izleyicileriyle ne zaman buluşacağı henüz açıklanmadı.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top