Hesabım
  Milla Jovovich'li Monster Hunter'dan Teaser Geldi!

  Monster Hunter uyarlamasından yeni ayrıntılar paylaşıldı.

  Coronavirüs nedeniyle ertelemelere maruz kalan Monster Hunter'dan teaser paylaşıldı. Sony Pictures bünyesindeki Monster Hunter'ın teaser'ında oyunlarda gördüğümüz Black Diablos yaratığına rastlıyoruz. Filmin yıldızları Milla Jovovich ve Tony Jaa'yı yaratığa karşı mücadele verirken izliyoruz.

  2020'nin en çok beklenen filmlerinden biri olmasına rağmen göremediğimiz Monster Hunter'ın konusu ise şöyle: Monster Hunter, Artemis adlı bir Birleşmiş Milletler askeri takımının kadın liderine odaklanıyor. Karakter günün birinde bir portaldan geçerek farklı bir gerçekliğe geliyor. Geldiği bu evrenin, canavarların istilası altında olan, tehlikeli bir gezegen olduğunu fark eden kadın, orada, görevi bu yaratıkları ortadan kaldırmak olan cesur Hunter'la tanışıyor. İkisi, canavarların portaldan geçerek gezegenimize saldırmalarını önlemek için güçlerini birleştiriyor ve bütün insanlığın kaderini belirleyecek olan bir mücadele başlıyor.

  Monster Hunter oyun serisi, oyuncuların ve arkadaşlarının, yaşayan, nefes alan bir ekosistemdeki devasa canavarları birlikte yok etmeye çalıştıkları aksiyon-rol yapma oyunlarından oluşuyor. 14 yıl önce, 2004'te ilk kez piyasaya dunulmasının ardından Monster Hunter sıkı bir hayran kitlesine sahip oldu. Geçtiğimiz Ocak ayında piyasaya sürülen “Monster Hunter: World” kısa sürede mega-hit oldu. Dünya çapında 10 milyon kopya satarak Capcom’un en çok satan video oyunu olmuştu.

  Monster Hunter'ın kadrosunda akıllara Hellboy olarak kazınan başarılı oyuncu Ron PerlmanAnt-Man ve Wasp'tan tanıdığımız T.I. HarrisDiego BonetaMeagan Good ve Josh Helman gibi isimleri de bulunduran Monster Hunter, ülkemizdeki izleyicileriyle 23 Nisan 2021'de buluşacak. Yurt dışında ise 2020'nin Aralık ayında vizyona girmesi planlanıyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top