Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Mel Gibson ve Cole Hauser, "Panama" Filminin Kadrosuna Katıldı
  16 Eki 2020 - 13:00

  Mark Neveldine yönetmenliğindeki Panama'nın oyuncu kadrosuna yeni isimler eklendi.

  Jason Statham'li Crank'in yönetmeni Mark Neveldine, yeni filmi için hazırlıklara başladı. Yeni duyurulara göre "Panama" adını alan aksiyon gerilim filminin oyuncu kadrosuna iki isim eklendi. Fatman'de karşımıza çıkacak olan tartışmalı usta oyuncu Mel Gibson ve Yellowstone dizisinin yıldızlarından Cole Hauser, Panama'nın başrolü olacak.

  Daniel Adams ve William R. Barber'ın senaryosunu kaleme aldığı Panama'nın hayata geçirilmesi için çalışmalara başlandı. Panama, emekli bir deniz piyadesinin gizli göreve gönderilmesini konu ediniyor. Denizci, eski komutanı tarafından bu göreve gönderilir. Görevi ise gizli ve çok önemli bir anlaşmanın taraflarını denetlemektir. Mel Gibson, deniz piyadesi karakteriyle karşımıza çıkacak.

  Mel Gibson, birçok kez ırkçı olması nedeniyle gündeme gelmişti. Son olarak Winona Ryder'ın bulunduğu iddialar nedeniyle Gibson, dikkatleri üzerine çekmişti. Oyuncu bir kara komedi olan Fatman'de Noel Baba olarak karşımıza çıkacak. Ayrıca Last Looks ve Boss Level filmleri için de anlaşma imzaladı. Yönetmen Mark Neveldine, Crank filminin yanı sıra Ghost Rider: Spirit of Vengeance ve Gamer filmlerinin yönetmenliğine imzasını atmıştı. Ancak iki filmin de başarılı olduğu söylenemiyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top