Hesabım
  Korku Filmi "Hashtag"ten Eko Fresh İmzalı Şarkı Geldi!
  26 Eki 2020 - 08:15

  Hashtag, izleyici karşısına geçmeye hazırlanıyor.

  Merakla beklenen yerli korku filmi Hashtag'ten bir müzik klibi paylaşıldı. Türk asıllı Alman rap müzisyeni Eko Fresh, Hashtag'in tüm müziklerine imzasını attı. Eko Fresh, filmle aynı ismi taşıyan bir soundtrack yaptığını, filmin konusunun ilgisini çok çektiğini ifade etti. Ayrıca Hashtag müzik klibi karantinada evde çekilen görüntülerle hazırlandı.

  Eko Fresh'in müziklerini yaptığı Hashtag'in konusu ise şöyle: Hashtag, film çekimi için ıssız bir yere giden 6 sosyal medya fenomeninin başlarına gelenleri konu ediyor. Altı influencer, gizemli bir yönetmenden beklenmedik bir teklif alır. Yönetmen onlardan yeni çekeceği korku filminde rol almalarını ister. İnfluencerlar, türü yeniden tanımlayacak olan korku filminde oynamayı kabul edince vakit kaybetmeden çekimlerin gerçekleşeceği yere gider. Onların gittikeri yer, medeniyetten uzakta bulunun bir dağ evidir. Film çekimi için geldikleri bu yerde fenomenleri kötü bir sürpriz beklemektedir. İnfluencerlar kendilerini geçmiş günahlarının bedelini öderken bulur.

  Hashtag'in yönetmen koltuğuna Başaran Şimşek oturuyor. Özden Uçar ve Onur Böber’in senaryosuna imzalarını attığı korku ve gerilim dolu gençlik filmi Hashtag'in yapımcılığını, aynı zamanda yönetmen Başaran Şimşek ile Soygun Oyunu: Büyük Vurgun filminde çalışan Ayşen Tan Yıldırım üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Özüm ÇakırEla YörüklüGülderen GülerBurak ÇobanErgülcan Akıncıoğluİrem DiriEren Emingil ve Elif İlkim Katmerci gibi isimler bulunuyor.

  Hashtag, 30 Ekim tarihinde tüm coronavirüs önlemleriyle birlikte sinemalardaki yerini alacak

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top