Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Awkwafina ve Sandra Oh, Netflix Komedisinde Buluşuyor!
  30 Eki 2020 - 09:45

  Netflix'ten yeni bir komedi filmi geliyor.

  Netflix, henüz adı belli olmayan bir komedi filminin oyuncu kadrosu için anlaşma imzalamaya başladı. Yeni açıklamalara göre filmin yıldızları Golden Globe ödüllü oyuncular Awkwafina ve Sandra Oh olacak. İkili, kız kardeşleri canlandıracaklar. Ancak film için henüz bir yönetmen ile anlaşma yapılmadı.

  Killing Eve'in iki Golden Globe ödüllü başarılı oyuncusu Sandra Oh, Crazy Rich Asians, Farewell, Jumanji gibi yapımların yıldızı, müzisyen Awkwafina ile birlikte bir Netflix komedisinde başrolü paylaşacak. Film, iki kız kardeşin adeta yıkılan ilişkisinin yeniden kurulmaya çalışılmasını konu edinecek. Kız kardeşlerin bir araya gelmesinin tek yolu ise bir yarışma programı olacak.

  Sandra Oh ve Awkwafina, filmin yıldızı olmalarının yanı sıra yapımcılığını da üstlenecek. Ayrıca yapımcı koltuğunda  Jessica Elbaum, Will FerrellJen D’Angelo ve Maggie Haskin yer alacak. Komedi türündeki filmin senaryosun Jen D’Angelo kaleme alıyor. Ancak filmin yönetmen koltuğuna oturacak isim henüz belli değil.

  Awkwafina'yı yakın zamanda Shang-Chi and The Legend of The Ten Rings filminde izleyeceğiz. Sandra Oh ise The Chair dizisiyle izleyici karşısına çıkacak. Aynı zamanda Killing Eve dizisi 4. sezonuyla birlikte devam ediyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top