Hesabım
  Sofia Carson Başrollü "Songbird"den Fragman!
  30 Eki 2020 - 10:15

  Sofia Carson ve K.J. Apa, Songbird'de buluştu.

  Coronavirüs salgınının sinemaya yansımasını gözler önüne seren filmlerden biri olan Songbird'den fragman paylaşıldı. Sofia Carson ve K.J. Apa'nın yıldızı olduğu Songbird'ün fragmanında kendini karantinaya alan genç bir kadının yaşadığı tehlikeli dünyaya tanıklık ediyoruz. Filmin yapımcılığını Michael Bay üstleniyor.

  Blood River, Devil's Chair, Broken gibi yapımların yönetmeni olarak tanınan Adam Mason'ın yönetmen koltuğunda bulunduğu Songbird'ün konusu ise şöyle: Korona salgınının patlak vermesinden iki yıl sonra virüs mutasyona uğrayıp daha ölümcül bir hale gelir. Salgını kontrol altında tutulabilmek için şehir ikiye bölünür. Enfekte olan ve olmayanların bir arada yaşamaya başladığı bu düzende kurye olan Nico’nun nadir bir dokunulmazlığı vardır. Ölümcül virüse karşı bağışıklığı olan Nico bu sayede iki dünyaya da giriş yapabilir. Ancak kız arkadaşı Sara evinde kalmak zorundadır ve Nico’nun onu görmesine izin verilmez. Bu sırada Sara’nın enfeksiyon kapmış olabileceği düşünüldüğünde Nico, çaresizce onu kurtarabilmenin yolunu arar.

  Songbird'ün senaryosunu Adam Mason ile birlikte Simon Boyes kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda son olarak Feel The Beat'te izlediğimiz Sofia Carson; Riverdale'in yıldızı K.J. Apa; Demi Moore, Craig Robinson, Bradley Whitford, Alexandra Daddario, Peter Stormare ve Paul Walter Hauser gibi isimler yer alıyor. 2024 yılında geçen Songbird'ün ne zaman gösterime gireceği henüz bilinmiyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top