Hesabım
  Isabelle Fuhrman, "Evdeki Düşman 2"de Yeniden Esther Rolünü Canlandıracak
  3 Kas 2020 - 08:45

  Isabelle Fuhrman, Esther rolüne geri dönüyor.

  Başarılı korku gerilim filmi "Orphan"a devam halkasının geleceği geçtiğimiz yıl içerisinde resmi olarak duyurulmuştu. İlk filmde akıl hastanesinden kaçan ve bir çocuk rolüne giren Esther, bir aileyi yok olmanın eşiğine getirmişti. Şimdi ise bu korkunç görevi tüm acımasızlığıyla yerine getiren oyuncu Isabelle Fuhrman'ın Orphan: First Kill'de de Esther rolünü üstleneceği açıklandı.

  The Hunger Games ve Masters of Sex gibi yapımların başarılı oyuncusu Isabelle Fuhrman, Evdeki Düşman'ın devam filmine Esther rolüyle birlikte dönüyor. Ayrıca Golden Globe ödüllü oyuncu Julia Stiles da filmin oyuncu kadrosunda yer alacak. The Boy, Stay Alive, Wer, The Devil Inside gibi yapımların yönetmen koltuğuna oturan William Brent Bell, Evdeki Düşman 2'nin yönetmenliğini üstleniyor. David Coggeshall Orphan 2'nun senaryosunu kaleme aldı. Söylentilere göre William Brent Bell, geçmişe götürecek olan filmin çekimlerini çoktan tamamladı. Çekimler Winnipeg'de gerçekleştirildi.

  Orphan: First Kill'in konusu şöyle açıklandı: Leena Klammer, Estonya'daki bir psikiyatri kliniğinden kaçışını başarılı olarak tasarlamış ve sonuca ulaşmıştır. Amerika'ya seyahat edecek ve varlıklı bir ailenin kayıp kızı rolüne bürünüp yaşamına devam edecektir. Ancak Esther'in planında bazı kusurlar vardır. Bir anne, çocuklarını korumak için Esther'in karşısına dikilecektir.

  İlk Orphan filmi 2009 yılında hayata geçirilmişti. Başrolünde Vera FarmigaPeter Saarsgard gibi isimler yer alıyordu.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top