Hesabım
  "Bir Nefes Daha" Filmi Tallinn Film Festivali'nde Yarışacak!

  Nisan Dağ'ın ikinci uzun metraj filmi Bir Nefes Daha, yurt dışında yarışacak!

  "Deniz Seviyesi" filmiyle yurt içi ve yurt dışında başarı elde eden Nisan Dağ'ın ikinci uzun metraj filmi "Bir Nefes Daha" sinemaseverlerin karşısına çıkmak için hazırlanıyor. Bir Nefes Daha, Estonya'da bu yıl 24. kez düzenlenen Tallinn Black Nights Film Festivali'nin ana yarışması kapsamında gösterime girecek ve rekabet edecek.

  Nisan Dağ imzalı Bir Nefes Daha, Tallinn Black Nights Film Festivali'nin ana yarışma seçkisine alındı. Aynı zamanda film, ABD'li Magnolia Pictures International şirketinin ilk kez Türkiye'den haklarını devraldığı yapım oldu. Tallinn Black Nights Film Festivali, 13 Kasım'da başlayacak ve 29 Kasım tarihine kadar devam edecek.

  Filmin konusu ise şöyle: Fehmi, İstanbul’un çetin mahallelerinden biri olan Karaçınar’da yaşayan bir gençtir. Rap müzik tutkunu olan Fehmi’nin hayallerini de müzik süsler. Ancak bonzai bağımlılığı, onun hayaline ulaşmasına engel olur. Bağımlılığından kurtulmak için savaşan Fehmi, bu sırada kendisinden farklı bir yaşam süren, eski bir DJ olan Devrin’e aşık olur. Nisan Dağ'ın yönetmenliğini üstlendiği Bir Nefes Daha filminin oyuncu kadrosunda Oktay ÇubukHayal KöseoğluEren Çiğdem, Ushan Çakır, Müfit Kayacan, Ayris AlptekinGörkem Kasal ve Kürşat Alnıaçık yer alıyor.

  Bir Nefes Daha filmi, Tallinn Black Nights Film Festivali kapsamında 21 Kasım tarihinde gösterime sunulacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top