Beyazperdem
  Nicole Kidman ve Javier Bardem, Yeni Aaron Sorkin Filmi İçin Görüşüyor
  12 Oca 2021 - 10:45

  Lucille Ball ve Desi Arnaz karakterlerini Kidman ve Bardem canlandırabilir.

  1950'li yıllarda Amerikan televizyonlarının en çok izlenen ikililerinden Lucille Ball ve Desi Arnaz'ın hikayesi film oluyor. Son olarak The Trial of Chicago 7'ı hayata geçiren Aaron Sorkin'in çekeceği "Being the Ricardos" için Nicole Kidman ve Javier Bardem ile görüşmeler sürdürülüyor. Filmin adı daha önce Lucy and Desi olarak açıklanmıştı. Ancak Being the Ricardos olarak değiştirildi.

  I Love Lucy televizyon dizisinin başrolünde bulunan komedyenler Lucille Ball ile Desi Arnaz'ın kariyeri ve özel yaşamları filme konu oluyor. Aaron Sorkin'in senaryosunu yazdığı Being the Ricardos, I Love Lucy'nin bir bölümünün çekimleri sırasında Lucille Ball ve Desi Arnaz'ın arasında geçen sorunların kariyerlerini ve ilişkilerini nasıl bitirdiğini anlatıyor.

  Amazon Stüdyoları, Aaron Sorkin'in bu yeni projesinin arkasında olacak. Escape Artists'den Todd Black, Jason Blumenthal ve Steve Tisch Being The Ricardos'un yapımcılığını üstlenecek. Filmin başrolünü paylaşması planlanan Nicole Kidman'ı son olarak The Undoing dizisinde; Javier Bardem'i ise The Roads Not Taken'de izleme şansı yakalamıştık. Ayrıca Bardem bu yılın sonlarında büyük bir merakla beklenen Dune filminde canlandırdığı Stilgar karakteriyle karşımıza çıkacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top