Hesabım
  Amazon, Michael B. Jordan Başrollü "Without Remorse" İçin Tarih Belirledi
  9 Şub 2021 - 09:45

  Tom Clancy uyarlaması Without Remorse, Amazon Prime'da izleyici karşısına çıkacak.

  Yıldız oyuncu Michael B. Jordan'ın gelecek projesi Without Remorse, izleyici karşısına geçmek için hazır. Amazon Prime aracılığıyla gösterime sunulacak olan Without Remorse için bir gösterim tarihi resmi olarak belirlendi. Duyuruya göre 30 Nisan 2021 tarihinde film, Amazon'daki yerini alacak.

  Paramount Pictures bünyesindeki Without Remorse'un, orijinalinde 2021'in Şubat ayı içerisinde vizyona girmesi planlanıyordu. Ancak Paramount, coronavirüs riskini göze almak istemeyerek filmi Amazon'a devretti. Without Remorse'da Michael B. Jordan'ın Tom Clancy'nin en meşhur kahramanlarından biri olan John Clark'a hayat vermesi bekleniyor. Clark, Amerikan ordusunun en elit askerlerinden oluşan Navy Seal takımında görev almıştır. Oradaki görevi bittikten sonra da CIA'de operasyon sorumlusu olarak iş yapmaya başlar.

  Tom Clancy'nin romanlarında John Clark ilk kez Jack Ryan'a yardımcı karakter olarak ortaya çıkar. Ama Without Remorse romanıyla birlikte karakter kendi hikayesine sahip olur. Filmin yönetmen koltuğuna Sicario: Day of The Soldado'dan tanıdığımız Stefano Sollima oturuyor. Senaryoyu ise Taylor Sheridan kitaptan uyarladı. Without Remorse'un oyuncu kadrosunda John Clark rolüyle Michael B. Jordan'ın yanı sıra Jamie Bell, Luke Mitchell, Cam Gigandet, Jodie Turner Smith, Jacob Scipio, Brett Gelman, Jack Kesy ve Colman Domingo yer alıyor.

  Michael B. Jordan, film için Amazon'un tarih belirlemesi hakkında şu sözleri sarf etti: "Herkesin Tom Clancy'nin evrenindeki gelecek kısmımız Without Remorse'u izlemesi için sabırsızlanıyoruz. Film hayranların seveceği şekilde aksiyon ve gerilimi bir araya getiriyor."

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top