Hesabım
  Sam Heughan ve Ruby Rose'lu Aksiyon "SAS: Red Notice"ten Fragman!
  23 Şub 2021 - 10:01

  SAS: Red Notice'ten yeni bir fragman paylaşıldı.

  Yıldız oyuncu kadrolu aksiyon ve gerilim türündeki SAS: Red Notice'ten resmi bir fragman paylaşıldı. Outlander'ın yıldız oyuncusu Sam Heughan'ın başkahraman Tom Buckhingham'da hayat verdiği SAS: Red Notice'in fragmanında Londra'dan Paris'e uzun ve tehlikeli bir tren yolculuğuna başlıyoruz.

  12 Monkeys, Power, Jackpot, Banshee gibi dizilerden tanıdığımız Magnus Martens'ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmin konusu ise şöyle: Laszlo Antonov liderliğindeki iyi eğitilmiş suçlulardan oluşan küçük bir ordu, bir kanalda 400 insanı rehin alır. Kanalı havaya uçurmayı planlayan ekibin planlarını engellemek ve rehinelerin hayatını kurtarmak için Özel Hava Servisi biriminden Tom Buckingham görevlendirilir. Hayatını tehlikeye atarak zorlu bir mücadeleye girişen Tom, suçluları durdurup, rehinelerin hayatını kurtarmayı başarabilecek midir?

  SAS: Red Notice'in oyuncu kadrosunda Sam Heughan'ın yanı sıra son olarak Batgirl'de izlediğimiz ve diziden ayrılma kararı alan Ruby Rose; gelecek Resident Evil filminde boy gösterecek olan Hannah John-Kamen; Yüzüklerin Efendisi, Maymunlar Cehennemi gibi onlarca harika yapımda karşımıza çıkan Andy Serkis; Game of Thrones, Umbrella Academy, Black Sails gibi yapımlarda karşımıza çıkan başarılı isim Tom Hopper, Owain YeomanTom Wilkinson gibi isimler yer alıyor. 

  SAS: Red Notice filmi, Andy McNab'in kaleme aldığı Red Notice kitabından uyarlandı. Senaryoda Laurence Malkin ve Chad Thumann'ın imzası bulunuyor. Filmin 16 Mart'ta izleyicileriyle buluşması bekleniyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top