Hesabım
  Pilou Asbaek, Aquaman 2'nin Kadrosuna Katıldı
  Yazar: Özlem Yenilmez — 16 Nis 2021 - 14:45

  Aquaman 2'de yeni isimler göreceğiz.

  Jason Momoa'nın yıldızı olduğu Aquaman'in devam filmi Aquaman 2'nin oyuncu kadrosu genişliyor. Yeni duyuruya göre Game of Thrones'un yıldızı Pilou Asbaek, kadroya dahil edildi. James Wan ise Aquaman 2'nin yönetmen koltuğuna oturarak bir kez daha bir DC filmini yönetecek.

  Game of Thrones'da Euron Greyjoy'a hayat veren Pilou Asbaek, Aquaman 2'nin oyuncu kadrosuna katıldı. Şimdilik oyuncunun DC'deki rolü bilinmiyor. Hatta James Wan, filmin konusunu bir sır gibi saklıyor. Söylenenlere göre filmin çekimlerine yaz aylarında başlanacak. James Wan, Peter Safran ve David Leslie Johnson-McGoldrick ile birlikte yapımcı görevini de üstlenecek.

  Aquaman filmi, en çok gişe hasılatı yapan DC filmlerinden biri olmuştu. 1.1 milyarlık kazancı ile birlikte sevilen süper kahraman yapımları arasına yerleşmişti. İlk filmin konusu ise şöyleydi: Arthur Curry kendiyle ilgili büyük bir gerçeği keşfetmiştir. Kendisi okyanuslar altında inşa edilen Atlantis krallığının tahtının varisidir. Ancak Aquaman'in sinsi yarı-kardeşi Orm, Atlantis tahtını istemektedir. Arthur Curry, nam-ı diğer Aquaman, kendisine kalan mirasa sahip çıkmalı ve halkının başına geçmelidir. Yoksa kendi hayatının yanı sıra sevdiği kişiler de büyük bir tehlikeyle yüz yüze gelmek zorunda kalacaktır.

  Aquaman 2'nin 16 Aralık 2022'de vizyona girmesi planlanıyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top