Hesabım
  Mark Ruffalo, Yorgos Lanthimos Filmi "Poor Things" Kadrosuna Katıldı!
  Yazar: Özlem Yenilmez — 21 May 2021 - 13:00

  Mark Ruffalo ve Emma Stone rol arkadaşı olacak.

  Cruella ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan yıldız oyuncu Emma Stone'un başrolünde bulunduğu Poor Things filminin kadrosuna Mark Ruffalo katıldı. Başarılı yönetmen Yorgos Lanthimos'un imzasını atacağı film, bir kadın Frankenstein'ın hikayesini anlatacak.

  Alasdair Gray'in romanından beyaz perdeye aktarılacak olan Poor Things için harekete geçildi. Son olarak The Favourite ile Oscar Ödülleri'ne damgasını vuran Yorgos Lanthimos, filmin kadrosuna Mark Ruffalo'yu ekledi. Ruffalo, son olarak HBO'da yayınlanan I Know This Much Is True'da izleyici karşısına çıkmıştı. Ayrıca Poor Things'in kadrosunda Ramy dizisiyle başarı yakalayan Ramy Youssef de geçtiğimiz ay eklenmişti. Yorgos Lanthimos, Poor Things sayesinde Emma Stone ile ikinci kez çalışmış olacak. Daha önce de Oscar ödüllü The Favourite filminde iş birliği yapmışlardı.

  Poor Things, 19. yüzyılda Glasgow'da kadın bir Frankenstein'ın hikayesini anlatacak. Fizikçi Archibald McCandless'ın anılarından yola çıkılacak. Gerçek adı bilinmeyen Bella, kocasından kurtulmaya çalışırken boğulur ve Bella'nın beyni ölümünden sonra doğmamış çocuğunun beyniyle değiştirilir. Bu da onun seks düşkünü ve özgürlükçü bir yaratık olmasını sağlar. Emma Stone, Poor Things'te kadın Frankenstein Bella Baxter'a hayat verecek.

  Tony McNamara'nın senaryosunu kaleme aldığı Poor Things, 2022 yılı içerisinde izleyicileriyle buluşacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top