Beyazperdem
  Jessica Chastain ve Andrew Garfield'lı "The Eyes of Tammy Faye"den Fragman!
  Yazar: Özlem Yenilmez — 9 Haz 2021 - 17:00

  The Eyes of Tammy Faye'den resmi fragman paylaşıldı!

  Gerçek kişilerden ilham alarak hayata geçirilen The Eyes of Tammy Faye'den fragman paylaşıldı. Başrolünü yıldız oyuncular Jessica Chastain ve Andrew Garfield'ın paylaştığı The Eyes of Tammy Faye'in fragmanında iki oyuncunun da tanınmaz halde olması göze çarpıyor.

  Tammy Faye Bakker Messner ve Jim Bakker'in hikayesini ele alıyor. Jim ile henüz çocuk denilebilecek bir yaşta evlenen Faye, kocası ile birlikte Hristiyanlıkta mezhep farkı gözetmeyen bir sistemle ilerlemeye çalışıyordur. 1970-80 yıllarında Jim ve Tammy, gelmiş geçmiş en büyük Hristiyanlık yayın ağını kurarlar. Bu sayede tanrıdan sözler paylaşarak süper zengin olurlar. Tammy Faye, bu yayın ağında yalnızca Hristiyanlıkla değil görünümüyle de bir ikon haline gelir. Uzun kirpikler, söylediği şarkılar ve insanlığı hayata hazırlayıcı sözleriyle dikkatleri üzerine çekmişti. Ama ikinin hakkında çıkan cinsel skandallar, inşa ettikleri krallığın yıkılmasına neden olmuştu.

  The Eyes of Tammy Faye, RuPaul's Drag Race yürütücü yapımcıları Randy Barbato ve Fenton Bailey tarafından hayata geçirildi. Film, 2000 yapımı belgeselden ilhamını aldı. Cherry Jones ve Vincent D'Onofrio, Chastain ile Garfield'a eşlik ediyor. Michael Showalter, The Eyes of Tammy Faye'in yönetmenliğini;  Senaryo yazımını ise Nurse Jackie, The Affair, Dead To Me gibi yapımlardan tanıdığımız Abe Sylvia üstleniyor. Filmin 17 Eylül 2021 tarihinde yurt dışında; 25 Şubat 2022'de ise Türkiye'deki sinemalarda gösterilmesi planlanıyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top