Hesabım
  Spotlight: "Gossip Girl", "Leyla ile Mecnun", "Geçen Yaz"
  Yazar: Özlem Yenilmez — 11 Haz 2021 - 18:00

  Bu hafta sinema ve televizyon dünyasında neler olduğunu keşfe çıkıyoruz!

  Spotlight'ın 23. bölümüyle birlikte hafta boyunca kulağımıza gelen en önemli sinema ve televizyon haberlerini özetledik. Haftanın konu başlıkları arasında yeni nesil Gossip Girl dizisi, Leyla ile Mecnun, Geçen Yaz, Pavyon, Üç Kuruş, Vortex ve The Last Mercenary bulunuyor.

  Spotlight'ın yeni bölümünün ilk haberine göre yıllar sonra yenilenmiş oyuncularıyla çekilen Gossip Girl gündeme düştü. Manhattan sosyetesinin hayatına götürecek olan diziden ilk fragman resmi olarak paylaşıldı. Dizinin günümüz politik gündemine de uyarlanarak çeşitliliğe gittiği görülüyor. Bir diğer habere göre, Ozan Açıktan'ın yönetmeni olduğu yerli Netflix filmi Geçen Yaz'dan fragman paylaşıldı. Film, yakında izleyici karşısında olacak. Burak Aksak'ın yazarı olduğu efsanevi dizi Leyla ile Mecnun, ekranlara dönüş yapıyor. Ama bu haber, dizinin hayranlarını ikiye ayırdı. Bir kesim Leyla ile Mecnun'un gelmesine çok sevinirken, diğer kesim her şeyin tadında bırakılmasını istiyor.

  Ankara'nın bambaşka bir yüzünü gösteren Pavyon belgesel dizisi, 2. sezonuyla kaldığı yerden devam edecek. Gece hayatı kültürünü anlatan Pavyon, BluTV'de yayınlanıyor. Çukur dizisi sona erdi. Dizinin final sahnesinde yer verilen bir duvar yazısı ile yeni dizi olan "Üç Kuruş"un tanıtımı yapıldı. Gaspar Noe'nin Dario Argento başrollü filmi Vortex, Cannes Film Festivali'nin seçkisine dahil edildi. Film, heyecanla bekleniyor. Jean Claude Van Damme'ın yeni filmi The Last Mercenary'den yeni bir fragman paylaşıldı. Film, Netflix üzerinden gösterimini yapacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top