Hesabım
  Robert Pattinson ve Colin Farrell, Yeniden Çekimler İçin The Batman Setine Dönüyor!
  Yazar: Özlem Yenilmez — 21 Haz 2021 - 06:30

  The Batman'in bazı sahneleri yeniden çekilecek.

  Matt Reeves'in yönetmeni olduğu merakla beklenen DC filmi The Batman'in yeniden çekilmesi gereken sahneleri için sete dönüş yapılacağı açıklandı. Yıldız oyuncular Robert Pattinson ve Colin Farrell, çekimler için Glasgow'a gidecek. Prodüksiyonun önümüzdeki ay devam etmesi planlanıyor.

  The Batman ekibinin sözcüsü, yeniden çekimlerin yapılacak olması hakkında şu sözleri sarf etti: "Şubat ayında İskoçya'da yapılan çekimler konusunda büyük bir heyecan vardı. Film ekibi Temmuz ortasında sete dönüş yapmayı dört gözle bekliyor. Ama bu beklenen bir durum değildi. Muhtemelen bazı dublör sahnelerinin yeniden çekilmesi bekleniyor."

  Açıklamalara göre yeniden çekilecek olan sahneler Necropolis mezarlığında ve Glasgow'un Merchant City bölgesinde geçiyor. Temmuz ayının sonunda prodüksiyonun tamamen sona ermesi planlanıyor. The Batman'in oyuncu kadrosunda Bruce Wayne rolüyle Robert Pattinson ve The Penguin rolüyle Colin Farrell'ın yanı sıra, Catwoman rolüyle Zoe Kravitz, Carmine Falcon rolüyle John Turturro, Alfred Pennyworth rolünde Andy Serkis, The Riddler rolünde Paul DanoGil Colson rolüyle Peter Sarsgard, Jim Gordon rolüyle Jeffrey Wright yer alıyor.

  25 Haziran 2021'de vizyona girmesi beklenen The Batman, ertelemeler sonucu 4 Mart 2022'ye takvimlerde işaretlendi. 

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top