Hesabım
  Bruce Willis ve Jaime King Başrollü "Out of Death"ten Fragman!

  Bruce Willis, yolsuzluk yapan polislerle mücadele ediyor.

  Mike Burns'ün yönetmen koltuğunda bulunduğu Out of Death'in fragmanı resmi olarak yayınlandı. Temmuz ayı içerisinde sinemalarda gösterime girmesi beklenen Out of Death, başrolüne usta oyuncu Bruce Willis ile yıldız oyuncu Jaime King'i yerleştiriyor.

  Die Hard filmlerindeki rolünün ardından aksiyon ve polisiye filmlerinin vazgeçilmez oyuncusu haline gelen Bruce Willis, bu yıl Out of Death dahil olmak üzere birçok projede rol alarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Out of Death'in de Die Hard gibi av-avcı ilişkisi olan bir yapım olacağı söyleniyor. Filmde Bruce Willis'e Sin City ve Espace Plan gibi yapımlarla tanıdığımız Jaime King eşlik ediyor. Ayrıca oyuncu kadrosunda Lala Kent, Kelly Greyson, Tyler Jon OlsonOliver Trevena gibi isimler bulunuyor.

  Out of Death'in konusu ise şöyle: Bir gezgin lan Shannon, vahşi doğada yaptığı yürüyüş sırasında sırada, bir polis memurunun işlediği şuça tanık olur. Gördüklerini fotoğraflayıp kaçmaya çalışan kadın, bu sırada emekli bir polis olan Jack Harris ile karşılaşır. Ne pahasına olursa olsun ona yardım etmeye kararlı olan Jack, kendisini zorlu bir mücadelenin içinde bulur.

  Out of Death'in aksiyon türündeki Taken ve Olympus Has Fallen serileriyle aynı kategoride olduğu söyleniyor. Ama John Wick, Atomic Blond gibi çıtası yüksek aksiyonların da altında bulunduğu ifade ediliyor. Film, 16 Temmuz 2021'de sinemalarda olacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top