Hesabım
  Kate Beckinsale Başrollü Aksiyon Filmi "Jolt"tan Fragman!
  Yazar: Özlem Yenilmez — 30 Haz 2021 - 09:00

  Kate Beckinsale, yeni bir filmle sinemaya dönüyor!

  Amazon Stüdyoları'nın hayata geçirdiği yıldız oyuncu kadrolu aksiyon filmi Jolt'tan resmi fragman paylaşıldı. Kate Beckinsale'in başrolünde yer aldığı Jolt'un fragmanına bakıldığında Atomic Blonde ile Crank filmleri arasında bir yapım izleyeceğimiz anlaşılıyor.

  Underworld serisi, Van HelsingPearl Harbor gibi yapımlarla bir yıldıza dönüşen Kate Beckinsale'in yeni filmi Jolt olacak. Oyuncu, filmde Lindy karakterine hayat veriyor. Jolt'un yıldız oyuncu kadrosunda Ant Man and The Waps'ta gördüğümüz Bobby Cannavale, Suicide Squad filmlerinin başrollerinden Jai Courtney, Orange is The New Black'in yıldızlarından Laverne Cox, Doctor Who oyuncusu David Bradley, Hacksaw Ridge'den tanıdığımız Ori Pfeffer, Thelma and Louise başta olmak üzere onlarca yapımın usta ismi Susan Sarandon, The Lovely Bones'dan Julie & Julia'ya harika filmlerde izlediğimiz Stanley Tucci bulunuyor. Tanya Wexler, Jolt'un yönetmen koltuğuna oturarak Scott Wascha'ın yazdığı senaryoyu filmleştirdi.

  Aksiyon ve komedi türlerini birleştiren eğlenceli film Jolt'un konusu ise şöyle: Öfke kontrolünü sağlamakta sorunlar yaşayan ve cinayet işlemek isteyen bir yapıya sahip olan bir kadın, bu sorununu elektrot kaplı bir yelek giyerek kontrol altına almaya çalışır. Genç kadın, elektrotlu yelek sayesinde yaşamına normal bir şekilde devam edebilmektedir. Ancak aşık olduğu ilk adamın öldürülmesi, genç kadının öfkesini bastıran yeleği çıkarmasına neden olur. Sevdiği adamın katil ya da katillerini bulmak için her şeyi göze alan kadının öfke problemi, onun cinayetin baş şüphelisi haline gelmesine neden olur.

  Jolt, 23 Temmuz tarihinde Amazon Video Prime'daki yerini alacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top