Hesabım
  Dwayne Johnson ve Emily Blunt Başrollü Jungle Cruise Prömiyeri Canlı Yayınlanıyor!
  Yazar: Özlem Yenilmez — 24 Tem 2021 - 16:00

  Jungle Cruise prömiyerini nasıl izleyebiliriz?

  Yıldız oyuncular Dwayne Johnson ve Emily Blunt'ın başrolünde yer aldığı Disney filmi Jungle Cruise'un vizyona girmesi uzun süredir bekleniyordu. Ülkemizde 30 Temmuz'da sinemalardaki yerini alacak olan filmin galası, 24 Temmuz gecesi yapılacak. Açıklamalara göre gala, canlı olarak Youtube üzerinden izlenebilecek.

  Jungle Cruise, Disney'in hem sinemalarda gösterime sunacağı hem de Disney+ platformunda izleyici karşısına çıkaracağı son film olacak. Sinema salonlarını zarara sokan hibrit gösterim modeli, böylelikle blockbuster filmlerde kullanılmayacak. Jungle Cruise'un prömiyeri, Disneyland'de yapılacak. Gala, Türkiye saatiyle 04.45'te Youtube üzerinden canlı yayınlanacak.

  Kaşif olan Lily Houghton, yeni bir görev ile karşı karşıyadır. Efsaneye göre Amazon’da iyileştirme güçlerine sahip olan bir ağaç vardır ve onu açmanın anahtarı da ok ucudur. Lily, ok ucunu bulunca hikayenin gerçek olup olmadığını anlamak için vakit kaybetmeden harekete geçer. Lily’nin öncelikle nehirde bulunan bir geçide ulaşması gerekir, bu yüzden de Frank adındaki bir kaptan ile görüşür. Kaptan bu yolculuğun tehlikeli olduğunu söylese de Lily kararından vazgeçmez. Lily, kaptan Frank ile birlikte Amazon ormanlarında macera dolu bir yolculuğa koyulur.

  Jaume Collet-Serra'nın yönetmenliğini üstlendiği Jungle Cruise, ülkemizde 30 Temmuz 2021 tarihinde gösterimini yapacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top