Hesabım
  Walt Disney Studios Motion Pictures USA
  Walt Disney Studios Motion Pictures USA
  şirket Amerikalı
  Uluslararası Dağıtım/Satış - Yapım
  Elemental: Doğanın Güçleri

  Elemental: Doğanın Güçleri

  16 Haziran 2023 / Animasyon, Komedi, Aile
  Ember ve Wade çifti, ateş, su, kara ve hava insanlarının bir arada yaşadığı bir şehirde yaşamaktadır. Coşkulu genç kadın ve bu sağduyulu genç adam, temel bir şeyi keşfetmek üzeredir. Onlar, gerçekte ne kadar ortak noktalarının olduğunu fark eder.
  Black Widow

  Black Widow

  9 Temmuz 2021 / Aksiyon, Macera, Casusluk
  Black Widow, büyük bir tehdide karşı, geçmişinden çıkıp gelen ailesiyle işbirliği yapmak zorunda kalan Black Widow'un hikayesini konu ediyor.
  The Empty Man

  The Empty Man

  Vizyon tarihi belirsiz / Korku, Gerilim
  The Empty Man, kayıp bir kızın izini sürerken, doğaüstü varlıklarla iletişim kurmaya çalışan gizli bir örgüte rastlayan bir polisin hikayesini konu ediyor.
  Aslan Kral

  Aslan Kral

  19 Temmuz 2019 / Macera, Animasyon, Aile
  Aslan Kral, yavru bir aslan olan Simba’nın maceralarını konu ediyor. Ormanın kralı olan babası Mufasa'ya hayran bir yavru aslan olarak mutlu bir hayat süren Simba, sinsi amcası Scar'ın planlarından habersizdir.
  The BFG

  The BFG

  30 Haziran 2016 / Macera, Aile, Fantastik
  Roald Dahl’ın sevilen çocuk kitabından beyazperdeye uyarlanan The BFG'nin yönetmen koltuğunda usta isim Steven Spielberg oturuyor. Bill Hader' arkadaş canlısı dev, Ruby Barnhill'i ise başroldeki Sophie olarak izleyebileceğimiz yapımın oyuncu kadrosunda Mark Rylance, Rebecca Hall ve Jermaine Clement de yer alıyor. İnsanları ...
  Güzel ve Çirkin

  Güzel ve Çirkin

  17 Mart 2017 / Fantastik, Müzikal, Romantik
  Disney masalından beyazperdeye uyarlanan filmde, tüccar olan bir adamyolculuğu sırasında fırtınaya yakalanır. Ailesine dönüş yolunda gece konaklayacak bir yer ararken yakınlardaki bir şatoyu görür. Ev sahibi ortada görünmese de her şey konuğun rahatı için ayarlanmıştır. Gitmek üzereyken, gözü bir güle ilişir ve ...
  Back to Top