Hesabım
  Netflix
  Netflix
  şirket Amerikalı
  Uluslararası Dağıtım/Satış - Yapım - Dağıtım - Ortak Yapım
  Maymun Adam

  Maymun Adam

  5 Nisan 2024 | Aksiyon, Gerilim
  Orijinal adı Monkey Man
  Maymun Adam, annesinin ölümüne neden olan ve yolsuzları ve güçsüzleri mağdur etmeye devam eden yozlaşmış liderlere karşı intikam arayışında olan bir adamın hikayesini konu ediyor.
  Kül

  Kül

  9 Şubat 2024 | Dram, Romantik
  Kül, gizemli bir marangoza aşık olmasıyla kendisini türlü çatışmaların içinde bulan zengin ve evli bir kadının hayatına odaklanıyor. Evli varlıklı bir kadının hayatı, basılmamış bir romanı okumaya başlamasıyla bambaşka bir hal alır. Romanın sahibinin peşine düşen kadın, kendisini tehlikeli bir yasak aşkın içerisinde bulur.
  İyilik Kazansın

  İyilik Kazansın

  Vizyon tarihi belirsiz | Dram
  Orijinal adı The Beautiful Game
  İyilik Kazansın, Evsizler Dünya Kupası yarışmasına katılmak için Londra'dan Roma'ya giden bir İngiliz futbol takımının hikayesini konu ediyor. Bir grup evsiz İngiliz futbolcu, Roma'daki Evsizler Dünya Kupası’na katılmaya karar verir. Teknik direktör son anda yetenekli forvet Vinny'yi takıma dahil eder. Ancak gelecek vaat eden ...
  Rebel Moon - Part 2: The Scargiver

  Rebel Moon - Part 2: The Scargiver

  19 Nisan 2024 | Aksiyon, Macera, Fantastik
  Galaksinin kıyısındaki barışçıl bir koloni, Balisarius adlı zalim bir naipin orduları tarafından tehdit edilir. Çaresiz insanlar, gizemli bir geçmişe sahip genç bir kadını, kendilerine yardımcı olacak komşu gezegenlerden savaşçılar aramaya gönderir.
  Hypnotic: Zihin Avı

  Hypnotic: Zihin Avı

  2 Haziran 2023 | Aksiyon, Gerilim
  Orijinal adı Hypnotic
  Dedektif Danny Rourke’un hayatı, küçük kızı Minnie’nin kaybolmasıyal alt üst olur. Eşinden ayrılan Danny, kızını bulma umudunu asla yitirmez. Bir gün görevi başkındayken, bir banka soygunu haberini alan Danny, hızlıca olay yerine gider.
  İyilik ve Kötülük Okulu

  İyilik ve Kötülük Okulu

  19 Ekim 2022 | Aksiyon, Macera, Fantastik
  Orijinal adı The School For Good And Evil
  The School For Good and Evil'a giden çocuklar, masal kahramanı olmak için eğitilir. Okulda bazıları prens ya da prenses olurken bazıları da cadı ya da büyücülerin olduğu kötü tarafa yönelir.
  The Ritual

  The Ritual

  23 Temmuz 2021 | Korku
  Yakın arkadaşlarının üzücü ölümünün ardından bir araya gelen üniversiteden dört eski arkadaş, İskandinavya’nın el değmemiş doğasında yürüyüşe çıkarlar. Fakat yanlış bir dönüş, onları İskandinav efsanelerindeki karanlık ve gizemli ormanlara yönlendirir. Ormanda var olan kadim bir bela dört arkadaşın her hareketini takip ediyordur.
  Yok Oluş

  Yok Oluş

  12 Mart 2018 | Bilim Kurgu, Gerilim
  Orijinal adı Annihilation
  Gerçekleşen anormal faaliyetlerden dolayı hükümet tarafından gizlice karantinaya alınan gizemli “Area X” bölgesi, onyıllardır kıtanın geri kalanından ayrıdır. Doğa, insan uygarlığının son izlerini de bölgeden silmiş durumdadır. İlk keşif gezisi, bozulmamış, cennet gibi bir doğanın süregeldiğini rapor etmektedir. ...
  Roma

  Roma

  14 Aralık 2018 | Dram
  Roma, Meksiko’nun orta sınıf ailelerinin yaşadığı bir Roma mahallesinde bulunan bir evde, hizmetçi olarak çalışan genç bir kadının hikayesini konu ediyor.

  Ortak Yapım

  Klaus

  Klaus

  24 Ekim 2022 | Animasyon
  Klaus, genç bir postacının yaşamına odaklanıyor. Smeerensburg'un yeni postacısı olan Jesper, oyuncaklarla dolu bir yerde tek başına yaşayan oyuncakçı Klaus ile tanışır. Oyuncak imalatçısı olan Klaus ile anlaşma yapmak isteyen Jesper, Klaus'tan eski oyuncaklarını bedava dağıtılmak üzere bağışlamasını ister. Teklifi ...
  Back to Top