Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Amazon Studios
  Amazon Studios
  şirket Amerikalı
  Yapım - Uluslararası Dağıtım/Satış
  Suspiria

  Suspiria

  9 Kasım 2018 / Korku
  Yeniden uyarlama film, 1977 yılının Berlin'inde geçiyor.
  Paterson

  Paterson

  24 Şubat 2017 / Komedi, Dram, Romantik
  Paterson gün içerisinde basit rutini olan bir adamdır. Her gün şöforlük yaptığı otobüsüyle şehri turlar, akşam köpeğini gezdirdikten sonra bara gider, sevgilisi Laura ile sıradan ama huzurlu bir hayat sürdürür. Ve tüm bu süreçte basit ama etkileyici şiirler yazar. Laura ise evle sınırlandırdığı hayatına renk katmak ...
  Bliss

  Bliss

  Vizyon tarihi belirsiz / Dram, Romantik, Bilim Kurgu
  Greg’in hayatı pek de yolunda değildir. Kısa bir süre önce eşinden boşanan Greg, aynı zamanda işinden de kovulur. Onun hayatı, sokaklarda yaşayan gizemli bir kadın olan Isabel ile tanışmasıyla bambaşka bir hal alır. Isabel, bir simülasyonda yaşadığına inanmaktadır. Greg başlarda Isabel’in teorisini gerçekçi bulmaz ...
  Gece Kuşu

  Gece Kuşu

  16 Ağustos 2019 / Komedi
  Gece Kuşu, kadın düşmanı olmakla suçlanan gece yarısı talk show programı sunucusu Katherine Newbury’nin hikayesini konu ediyor.
  Coming 2 America

  Coming 2 America

  Vizyon tarihi belirsiz / Komedi
  Eddie Murphy'li komedi filmi Coming to America'nın devam halkası olan Coming 2 America, yıllar önce kaybolan bir oğlu olduğunu öğrenen Prens Akeem’in hikayesine odaklanıyor.
  Balon Pilotları

  Balon Pilotları

  7 Aralık 2019 / Macera, Biyografik
  Balon Pilotları, pilot Amelia Wren ve bilim insanı James Glaisher’ın sıcak hava balonu ile keşif yapmaya çalıştıkları sırada hayatta kalmak için verdikleri mücadeleyi konu ediyor.
  Back to Top