Hesabım
  Netflix Türkiye
  Netflix Türkiye
  şirket Türk
  Dağıtım - Uluslararası Dağıtım/Satış - Yapım
  365 Gün

  365 Gün

  7 Haziran 2020 / Dram, Erotik, Romantik
  Sicilya Mafya ailesinin bir üyesi olan genç ve yakışıklı Massimo Torricelli, babasının öldürülmesinin üzerine onun yerine geçer. Genç bir kadın olan Laura ise, Verşova’da lüks bir otelde satış direktörü olarak çalışır. Kariyer hayatında oldukça başarılı olan Laura’nın özel hayatında işler pek de yolunda gitmez.
  İyi Adamın 10 Günü

  İyi Adamın 10 Günü

  3 Mart 2023 / Dram
  İyi Adamın 10 Günü'nde, Sadık adında bir adam üzerinden, gerçekten iyi bir insan olmanın anlamı sorgulanıyor. Sadık, insan kaçakçıları ve katillerin dünyasında adalet arayan bir adamdır. Ancak bu süreçte o, iyilik ve kötülük arasındaki çizginin bulanıklaştığını fark eder.
  Kötü Adamın 10 Günü

  Kötü Adamın 10 Günü

  18 Ağustos 2023 / Dram, Dedektif
  Kötü Adamın 10 Günü, özel dedektif olarak çalışan eski bir avukat olan Sadık'ın hikayesini konu ediyor.

  Uluslararası Dağıtım/Satış

  Özel Ders

  Özel Ders

  16 Aralık 2022 / Komedi, Romantik
  Genç bir kadın olan Azra, özel ders adı ile gençlere yaşam ve ilişki koçluğu yapar. Ancak onun hayatı, apartmanlarına yeni gelen komşusu sayesinde bambaşka bir hal alır. Yeni yakışıklı komşusu, Azra'ya bildiği doğruları unutturur. Ne de olsa terzi kendi söküğünü dikemez.
  Kin

  Kin

  8 Ekim 2021 / Dedektif, Gerilim, Dram
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı Güney Kore adaptasyonu KİN, bir polisiye gerilim. Başkomiser Harun, mesleğinin en büyük ödülünü aldıktan sonra, ekip arkadaşlarıyla bir kutlamaya gider. Ödülün ardından terfi alacağına emin olan Harun, o gece eve dönerken bindiği taksideki şoförün saldırısı sonucu bir nefs-i ...

  Yapım

  Aşk Taktikleri 2

  Aşk Taktikleri 2

  14 Temmuz 2023 / Romantik, Komedi
  İddia ile başlayan ilişkilerini birbirlerine karşı hissettikleriyle gerçeğe dönüştüren Aslı ile Kerem, evliliğe inanmamaları konusunda hemfikir olduklarını fark ettiklerinde iş inada biner. Aslı, Kerem’i evlilik konusunda ikna etmeye çalışırken, Kerem de onu bu fikirden uzaklaştırmak için harekete geçer.
  Back to Top