Hesabım
  Netflix Türkiye
  Netflix Türkiye
  şirket Türk
  Dağıtım - Uluslararası Dağıtım/Satış
  Kal

  Kal

  11 Kasım 2022 / Dram
  “Anılar bağımlılık yapar” mottolu "Kal" aşk ve ayrılık hakkında garip bir hikayeyi anlatıyor. Semih, kız arkadaşı tarafından terk edilen genç bir adamdır. Hayatına devam edebilmek için umutsuzca çabalayan Semih, bu süreçte geçmişiyle yüzleşmeye başlar.
  Yüzücüler

  Yüzücüler

  23 Kasım 2022 / Dram
  Yüzücüler, savaştan harap olan Suriye'den ayrılıp 2016 Rio Olimpiyatları'na doğru yola koyulan iki kız kardeşin hikayesini konu ediyor. Kendilerini tehlikeli bir yolculuğun içinde bulan göçmen iki kardeş, bu süreçte hem yüreklerini hem de profesyonel yüzme becerilerini kahramanca ortaya koyuyor.
  365 Dni

  365 Dni

  7 Haziran 2020 / Dram, Erotik, Romantik
  Sicilya Mafya ailesinin bir üyesi olan genç ve yakışıklı Massimo Torricelli, babasının öldürülmesinin üzerine onun yerine geçer. Genç bir kadın olan Laura ise, Verşova’da lüks bir otelde satış direktörü olarak çalışır. Kariyer hayatında oldukça başarılı olan Laura’nın özel hayatında işler pek de yolunda gitmez.

  Uluslararası Dağıtım/Satış

  Kin

  Kin

  8 Ekim 2021 / Dedektif, Dram, Gerilim
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı Güney Kore adaptasyonu KİN, bir polisiye gerilim. Başkomiser Harun, mesleğinin en büyük ödülünü aldıktan sonra, ekip arkadaşlarıyla bir kutlamaya gider. Ödülün ardından terfi alacağına emin olan Harun, o gece eve dönerken bindiği taksideki şoförün saldırısı sonucu bir nefs-i ...
  Back to Top