Ekşi Elmalar'ın Başrol Oyuncularını Tanıyalım!
Yılmaz Erdoğan'ın hem başrolünü hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlendiği Ekşi Elmalar filmi bugün itibariyle seyircileriyle buluşmaya başlıyor! Filmde Erdoğan ile başrolleri paylaşan 3 güzel oyuncuyu Farah Zeynep AbdullahSongül Öden ve Şükran Ovalı'yı videoları eşliğinde hep birlikte tanıyalım!

Belediye Başkanı Aziz Özay Hakkari'nin en önemli isimlerinden biridir. Eşi Ayda ve birbirinden güzel kızları Muazzez, Türkan ve Safiye de Aziz Reis kadar tanınırlar. Farklı hayallere sahip bu ailenin hayatı elma ağaçlarıyla çevrili bahçeleri ve Hakkari'den ibarettir. Ancak kızlar birer birer evlenme çağına gelir ve zaman ilerledikçe dünyanın toz pembe olmadığı gerçeğiyle yüzleşmeye başlarlar. Türkiye'de politik olayların da baş göstermesiyle iyice karışan durumları onları Hakkari'nin elma bahçelerinden Antalya'nın Akdeniz kokulu yöresine getirir. Yıllar geçtikçe hayatları şekillenen aile üyeleri sürpriz tesadüfler ve sıkı aile bağları ile hayata tutunmaya, hayallerini gerçekleştirmeye ya da hayallerinin gerçekleşmeyeceğini kabullenmeye çalışmak zorunda kalır...

Yılmaz Erdoğan'ın hem başrolünü hem yönetmenliğini hem de senaryosunu üstlendiği trajikomik aile hikayesi Ekşi Elmalar bugün itibariyle sinemalarda!

Filmin eleştirisi için tıklayın!

Filmin seansları ve bilet almak için tıklayın!Farah Zeynep Abdullah Kimdir?

Sanatçı Farah Zeynep Abdullah

Abdullah filmde Muazzez karakterini canlandırıyor.

Şükran Ovalı Kimdir?

Sanatçı Şükran Ovalı

Ovalı filmde Safiye karakterini canlandırıyor.

Songül Öden Kimdir?

Sanatçı Songül Öden

Öden filmde Türkan karakterini canlandırıyor.

Yorumlar