"Benim Adım Feridun" Sinemalarda!
12. uzun metrajlı fimine imza atan başarılı yönetmen Çağan Irmak'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Benim Adım Feridun bugün itibariyle sinemalarda boy gösteriyor! Filmin vizyonuyla başrol oyuncuları Halil Sezai Paracıkoğlu ve Büşra Pekin'in kariyerlerini sizin için derledik! 

Kendini uzun süreli, kazanılmış bir ilişkinin rahatlığına bırakmış olan Ersan sevgilisi Ayla tarafından terkedilir. Ayrılık acısının yaşayan Ersan, kendi mutluluğunu ise başkasının düğününde bulacaktır. Hoşuna giden bu oyunu kısa tutup ilk fırsatta kaçarım sanırken karşısında damadın kuzeni Hayal’i görmesiyle yeni kimliği ile yaşayacağı çılgın bir gecenin tam ortasında bulur kendini. Geceyle birlikte ilginç olaylar art arda onu beklemektedir...

Benim Adım Feridun'un kadrosunda ayrıca sevilen oyuncular Tarık PabuççuoğluSuzan AksoyGüngör BayrakKadriye KenterDefne Yalnız ve Özge Borak da yer alıyor. İstanbul Kadıköy ve Balıkesir Erdek'te çekimleri gerçekleştirilen film Mahir Ünsal Eriş'in Olduğu Kadar Güzellik adlı öykü kitabında yer alan aynı adlı öyküden uyarlandı. 

Filmin seansları için tıklayın!

Büşra Pekin Kimdir?

Sanatçı Büşra Pekin

Halil Sezai Paracıkoğlu Kimdir?

Sanatçı Halil Sezai Paracıkoğlu

Yorumlar