Fırıldak Ailesi Beyazperdeyi Fethetmeye Geldi!
Daha önce televizyon ekranlarına gelen eğlenceli Fırıldak Ailesi bu kez beyazperdeye geçiş yaptı! Sevilen ailenin beyazperde macerası bugün itibariyle başlıyor!

Fırıldak Ailesi'nin fertlerini bu defa epik bir tarihi macerada izleyeceğiz. Bir tarafta ise halay çeken, okeye dördüncü arayan Fırıldak Ailesi, diğer tarafta ise büyülü ormanlar, tılsımlar ve ejderhalar! Macera bir gece ansızın köydeki tüm kadınların kaçırılmasıyla başlar. Bu olay Sabri Fırıldak ve arkadaşlarını pek çok korkunç yaratıkla dolu büyülü ormana sürükler. Kahramanlarımızın kadınları geri almak için kötülerin kötüsü Tarumar ile büyük bir savaşa girmeleri gerekecektir...

Yapımını BKM'nin üstlendiği animasyon türündeki filmin yönetmen koltuğunda H. Can Dizdaroğlu ve Berk Tokay ikilisi oturuyor. Filmin seslendirme kadrosunda ise Murat BozYılmaz VuralEser Yenenlerİbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç gibi ünlü isimler yer alıyor.

Filmin seansları ve biletleri için hemen tıklayın!

Fırıldak Ailesi - Mahmut Tuncer

Fırıldak Ailesi filminden

Fırıldak Ailesi Orta Dünya Teaser

Fırıldak Ailesi Orta Dünya filminden

Batsın Bu Orta Dünya!

Fırıldak Ailesi filminden

Fırıldak Ailesi Fragman!

Fırıldak Ailesi filminden

Yorumlar

  • Derin G.

    Rezalet bir film. Sapıkça, konusu yok bir o olay bir o olay çok karmaşık. Bir de aile filmi(!) Ülkede kadın kalmayınca diğer ülkeden kadınları çalmak tam bir saçmalık. Küfürler havada uçuşuyor. Sigara içiliyor. +18 olmalıydı bence ama +18 için bile olumsuz örnekler var. (Gazino,cinsel içerikler) Bir iki sahne de değil her sahne böyle. Tam bir rezillik. Keşke yorumları okuyup gitseymişim. Zaten ilk yarı bitmeden kendimizi dışarı attık. Parama acıyorum en çok. Paranıza da zamanınıza da değer veriyorsanız sakın gitmeyin.