Sonsuz Aşk Sinemalarda!
Çekimleri Cunda ve İstanbul'da gerçekleşen Sonsuz Aşk filmi yerli romantik dramlara yepyeni bir soluk olmaya geliyor. Film bugün itibariyle sinemalarda!

Genç yaşta profesör olan ve uluslararası çapta başarıyla ünlenen beyin ve sinir cerrahı Can ve kardeşini okutabilmek için onun evine temizliğe gelen Zeynep arasında filizlenen aşkı işleyecek olan yapımda, Zeynep, küçük şeylerle mutlu olan, kardeşi ile kurduğu küçük düzeninde yaşayan bir kadındır. Can ise genç yaşta profesör olan işine bağlı bir cerrahtır. Hiçbir ortak yönleri yokmuş gibi görünen Can ve Zeynep aniden ve beklenmedik bir şekilde birbirlerinin hayatlarına girdiklerinde, sonsuz bir aşkın içine düşeceklerdir fakat bu aşk beraberinde aşılması çok zor engelleri getirmektedir...

Yerli sinemanın sevilen yüzleri Murat Yıldırım ve Fahriye Evcen'in başrollerini üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda ilk uzun metraj sinema filmine imza atan Ahmet Katıksız oturuyor. Kadrosunda Fatih AlFiliz AhmetZeynep ÖzderNazlı Pınar Kaya ve Didem İnselelEge Aydan gibi isimleri bulunduran filmin senaryosunda ise Deniz Akçay Katıksız'ın imzası var.

Filmin seansları için tıklayın!

Fahriye Evcen Kimdir?

Sanatçı Fahriye Evcen

Murat Yıldırım Kimdir?

Sonsuz Aşk filminden

Yorumlar