Haftanın Öne Çıkan Fragmanları (12 Şubat)
Geçtiğimiz Pazar günü düzenlenen Super Bowl, bu haftanın sinema ve televizyon gündeminin canlanmasına neden oldu. F9'dan The Falcon and The Winter Soldier'a birçok önemli yapımın fragmanı, Super Bowl etkinliği aracılığıyla izleyici karşısına çıktı. Biz de gelişmeleri kaçırmamanız için haftanın en önemli fragmanlarını listedik! İyi seyirler...

F9

Hızlı ve Öfkeli 9 filminden

Fast and Furious: Tokyo Drift'ten eski dostları, yeni kahramanlarla bir araya getiren Fast & Furious 9'dan bir teaser paylaşıldı. Dominic Toretto’nun artık tek önceliği oğlu Brian’ı korumaktır. Oğlu ve Letty ile birlikte sakin bir yaşam süren Toretto, istese de geçmişinden kurtulamaz. Bu kez geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalan Toretto, siber suçlu Cipher ile birlikte çalışan kardeşi Jakob’a karşı savaşmak zorunda kalır.

Old

Old filminden

M. Night Shyamalan'ın korku türündeki yeni filmi Oldtatile giden bir ailenin plaja gitmesiyle başlayan garip ve açıklanamayan olayları anlatıyor.

Önemsiz Biri

Önemsiz Biri filminden

Orijinal adıyla Nobody, Bob Odenkirk'ü başrolüne yerleştiren bir aksiyon filmi. John Wick vibelarının hakim olduğu Nobody, ailesiyle yaşayan bir adamın evine hırsız girmesiyle başlıyor. Daha kötü olaylar olmaması için ailesini korumayan adam, kendini bir kaosun içinde bulur.

Coming 2 America

Coming 2 America filminden

Kral Akeem ve Semmi'nin yıllar sonra Amerika'ya dönüp Akeem'in kayıp oğlunu arama maceralarını Coming 2 America'da izleyeceğiz. Film, Amazon Prime'da yayınlanacak.

The Falcon and The Winter Soldier

Dizi The Falcon and the Winter Soldier

Marvel Sinematik Evreni'nin dördüncü evre dizilerinden biri olan The Falcon and The Winter Soldier'dan fragman paylaşıldı. Dizinin yolculuğu, Falcon'un emekli süper kahraman Steve Rogers'tan vibranyumla güçlendirilmiş Kaptan Amerika kalkanını almasıyla başlayacak.

Raya ve Son Ejderha

Raya ve Son Ejderha filminden

Raya and The Last Dragon, yediden yetmişe tüm izleyicilerini ejderhaların yaşadığı bir döneme götürüp macera yaşatmaya hazırlanıyor.

Her Şeye Evet

Her Şeye Evet filminden

Netflix orijinal yapımı Yes Day, üç çocukla başa çıkmakta güçlük çeken bir aileyi anlatıyor. Jennifer Garner ve Edgar Ramirez başrollü filmde ebeveynler, çocuklarının söylediği her şeye evet dedikleri bir gün gerçekleştirme kararı alır.

Dead Pigs

Dead Pigs filminden

Birds of Prey'in yönetmen koltuğunda bulunan Cathy Yan'ın imzasını attığı indie film Dead Pigs, 2013 yılında yaşanan gerçek bir hikayeden uyarlandı. Film, başarısız bir domuz çiftçisinin hikayesini konu ediniyor.

Happily

Happily filminden

Joel McHale ve Kerry Bishé, Happily'de birbirini seven ama öğrendikleri gizemli olaylar nedeniyle ölümcül hale gelen bir ilişkinin içerisinde yer alıyor.

The Vault

Way Down filminden

Freddie Highmore ve Sam Riley başrollü "The Vault" ya da diğer adıyla Way Down, İspanya'nın en iyi korunan bankalarından birine yapılan dahiyane soygunu konu ediniyor.

Masumiyet

Dizi Masumiyet

Mehmet AslantuğDeniz Çakır ve Hülya Avşar'ın başrolünü paylaştığı Fox dizisi Masumiyet, yakında gösterimini yapmaya başlayacak.

Yorumlar