Haftanın Öne Çıkan Fragmanları (26 Şubat)
Hafta boyunca izlediğimiz en önemli dizi ve film fragmanlarını bir listede bir araya getirdik! Sinema ve televizyon dünyasından Army of The Dead, The Handmaid's Tale ve Fast & Furious 9 gibi önemli yapımlarının fragmanlarının izleyici karşısına çıktığı bu haftada, en merakla izlediğiniz fragman hangisi oldu?

Ölüler Ordusu

Ölüler Ordusu filminden

Zack Snyder'ın imzasını attığı Army of The Dead'ten fragman paylaşıldı. Netflix üzerinden izleyici karşısına geçecek olan film, zombi temasıyla Vegas'ta bir soygunu odağına alacak.

The Handmaid's Tale

Dizi The Handmaid's Tale

Elisabeth Moss'un yıldızı olduğu The Handmaid's Tale, hız kesmeden 4. sezonuyla kaldığı yerden devam ediyor. Tetikleyici içeriğiyle The Handmaid's Tale'in hikayesi doğal sebepler nedeniyle nüfus düşüşü yaşayan bu toplumda kadınların devlet malı sayılmasıyla başlıyordu.

Tina

Tina filminden

Efsanevi müzisyen Tina Turner'ın hikayesini anlatacak olan belgesel film Tina, HBO ve HBO Max üzerinden izleyicileriyle buluşacak.

Okul Tıraşı

Okul Tıraşı filminden

Ferit Karahan'ın kendi hikayesinden yola çıkarak hayata geçirdiği Okul Tıraşıokulda hastalanan arkadaşını doktora götürmeye çalışan bir gencin hikayesini konu ediyor. Film, 71. Berlinale seçkisinde yer alarak Berlin'de yarışacak.

F9

Hızlı ve Öfkeli 9 filminden

Hızlı ve Öfkeli'nin 9. filmi, tüm aksiyon dolu hikayesiyle izleyici karşısına geçmeye hazırlanıyor.

SAS: Red Notice

SAS: Red Notice filminden

Başrolüne Sam Heughan ve Ruby Rose'u yerleştiren aksiyon filmi SAS: Red Noticeiyi eğitilmiş suçlulardan oluşan küçük bir ordunun bir kanalda 400 kişiyi rehin almasını anlatıyor.

Sulla Stessa Onda

Sulla Stessa Onda filminden

Netflix'te yayın hayatına başlayan Sulla Stessa Onda, İtalya yapımı bir romantik dram filmi.

Yorumlar